Jump to content

Fujitsu Siemens amilo 1705 στα 100 ευρώ & σταθερός η/υ

Recommended Posts

1. Fujitsu Siemens amilo li1705

FUJITSU SIEMENS AMILO LI 1705 Laptop - review, compare prices, buy online

μνήμη 1 gb, 80gb sata, wifi, dvdrw, φορτιστής

δεν bootάρει. Μάλλον είναι η gpu γιατί όταν πίεζα την ψύκτρα της δούλευε κανονικά.

Δίνεται για ανταλλακτικά στα 100 ευρώ.

2. σταθερός σε λευκό κουτι

p4@3.2ghz, 1gb ram, 160 sata, dvdrw

οθόνη tft acer 17" με ενσωματωμένα ηχεία

στα 100 ευρώ, λειτουργικότατος.

Θα προτιμηθούν άτομα απο την γύρω περιοχή ή όσοι προβούν σε κατάθεση του ποσού.

Αντικαταβολή η τελευταία επιλογή και αυτή εφόσον προκαταβληθούν τα μεταφορικά.

Ευχαριστώ πολύ.

• 2 weeks later...

θα ενδιαφερόμουν για το laptop άλλα βλέπω οτι έχει celeron cpu και καμένη gpu οπότε τα 100ε δεν τα πιάνει με τίποτα.

Σου στέλνω pm με τα στοιχεία μου για περισσότερες πληροφορίες

θα ενδιαφερόμουν για το laptop άλλα βλέπω οτι έχει celeron cpu και καμένη gpu οπότε τα 100ε δεν τα πιάνει με τίποτα.

Σου στέλνω pm με τα στοιχεία μου για περισσότερες πληροφορίες

Κανε μια ερευνα αγορας να δεις τι μπορεις να αγορασεις στο EBAY με 100 ευρωπουλα :dance3: Μεχρι και 5 τετοια παιρνεις

Έχεις απολυτό δίκιο σε αυτό.

Παίρνεις 5 τέτοια από ebay άλλα εδώ ακόμα ειναι Ελλάδα.

Στην καλύτερη να πάρεις εδώ 2 τέτοια

Έχεις απολυτό δίκιο σε αυτό.

Παίρνεις 5 τέτοια από ebay άλλα εδώ ακόμα ειναι Ελλάδα.

Στην καλύτερη να πάρεις εδώ 2 τέτοια

Νομιζω οτι εχει αλλαξει η κατασταση και εδω αλλα μερικοι δεν θελουν να το καταλαβουν ακομα και ζητανε τα μαλλιοκεφαλα τους για οτι σαβουρα εχουν.

Από την μύγα ξίγκι που λέει και ο λαός.

Ενω κανονικά το forum δεν είναι για σκοπούς αισχροκέρδειας άλλα για βοήθεια του ενός μέλος προς το άλλο.

Καποιοι εχουν δει το φορουμ (οχι μονο το thelab.gr ) σαν ενα χωρο για την 'επιχειρηματικοτητα' τους για την αποκομιση κερδους μεσω των αγγελιων.

Ειναι γνωστοι καποιοι χρηστες που οι μονες τους δημοσιευσεις ειναι στο τμημα των αγγελιων.

Kαι να σκεφτείς ότι μερικοί αγοράζουν από εδώ και πουλάνε σε άλλα forum το ίδιο πράγμα ακριβότερα έτσι φόρα παρτίδα.

Σε αυτούς έτσι και ζητήσεις και μια καλύτερη τιμή θα σε βρίσουν κιόλας..χαχα

Facebook το κάνατε μάγκες το τμήμα κ που το κακό να βγάλει κάποιος ένα μεροκάματο στις μέρες που ζούμε? Μπορεί ο άλλος με αυτά να ζεί την οικογένεια του.

Τώρα την ζητάει ο οργανισμός σου την απάντηση:

μεροκάματο μπορεί να βγάλεις άλλα όχι και από την μύγα ξίγκι.Όχι πουλώντας σαβούρες ακριβά.

Μπόρις να δόσεις κάτι που το βαρέθηκες άλλα για να αγοράσεις κάτι πιο καινούργιο.Άλλα όλα αυτά σε λογικά πλαίσια

Ακόμα και το γεγονός ότι το forum φιλοξενεί τις αγγελίες μας ακόμα και αυτό από μονό του αποτελεί εξυπηρέτηση.Δηλαδή κέρδος ειανι και αυτό ότι μπορείς να πουλήσεις κάτι άμεσα και να μην το τραβολογαει μερες και μήνες.

Ποσό ακόμα πιο πολύ εξυπηρέτηση-μεροκάματό να θέλει κάποιος

η παραπάνω στιχομυθία είναι αιτία που σε άλλα fora σταμάτησε ο σχολιασμός κάτω απο τις αγγελίες

η αγγελία δεν παρεβαίνει κανέναν όρο

TheLab.gr - Forum Rules

http://www.thelab.gr/pwliseis/neoi-kanones-aggelion-82342.html

δεν πουλάω ούτε για να ζήσω ούτε για χαρτζιλίκι ούτε για τίποτε απο τα προαναφερθέντα.

Είναι ελεύθερη η αγορά μπορείτε να αναζητήσετε ότι θέλετε αλλού

"αν το προϊόν το βρίσκετε 1.5 ευρώ φτηνότερο σε Πορτογαλλικό online shop, δεν μας ενδιαφέρει "

Εναλλακτικά πωλούνται

1. οθόνη = 60 ευρώ

2. πληκτρολόγιο = 15 ευρώ

3. μνήμες = 2Χ512 = 9 ευρώ και οι 2

4. σκληρός δίσκος 80gb sata = 20 ευρώ

5. όλα τα πλαστικά = 10 ευρώ

6. wifi pcie= 10 ευρώ

7. dvd rw = 10 ευρώ

ή 100 ευρώ ολόκληρο το οποίο και προτιμώ για το πάρει κάποιος που ίσως του είναι χρήσιμα τα ανταλλακτικά

και τα υπολοιποα ποστ σκοπιμο ειναι να παραμεινουν για την αγγελια KAI MONO

γιατι ειδικά για τη συγκεκριμμένη αγγελία;

Αν ζητήσω κάποιο ανταλλακτικό τώρα που έβαλες ξεχωριστές τιμές το πουλάς? η θα πεις το γνωστό <προτιμώ να το δώσω όλο το λαπτοπ?>

φίλε αν είσαι κοντά στην περιοχή μου έλα να το πάρεις, αν είσαι Θεσσαλονίκη περίμενε ως το Σ/Κ για χέρι χέρι

αν όμως θέλεις αντικαταβολή δυστυχώς προτιμώ να το δώσω ολόκληρο και αυτό λόγω του όγκου της εργασίας μου = δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι στα Ελτά ή courier ειδικά αυτές τις μέρες (τέλος σχολικής χρονιάς)

ευχαριστώ για την κατανόηση και το ενδιαφέρον

φίλε αν είσαι κοντά στην περιοχή μου έλα να το πάρεις, αν είσαι Θεσσαλονίκη περίμενε ως το Σ/Κ για χέρι χέρι

αν όμως θέλεις αντικαταβολή δυστυχώς προτιμώ να το δώσω ολόκληρο και αυτό λόγω του όγκου της εργασίας μου = δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι στα Ελτά ή courier ειδικά αυτές τις μέρες (τέλος σχολικής χρονιάς)

ευχαριστώ για την κατανόηση και το ενδιαφέρον

Εγώ όπως ξέρεις και βλέπει από το προφίλ μου δεν είμαι κοντά σου ,στην περιοχή σου.

Έχω όμως φίλους στην Βέροια που αν τους δώσω εντολή μπορούν να έρθουν από εσένα.

Οπότε θέλω τα πλαστικά

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.