Jump to content

Pc Hardware αρκετό

Recommended Posts

Καλησπέρες!

Κατά προτίμηση απο Θεσσαλονίκη αγοραστές για χέρι χέρι ή και τσεκάρισμα για ό,τι χρειαστεί. Ιπποκράτειο κοντά.

:)

Αν αγοραστούν πολλά μαζί, ίσως γίνει καλύτερη τιμη. Σε κάποια είναι χώμα έτσι κι αλλιώς οπότε... ανάλογα.

GPU Sapphire ATI5670 1Gb GDDR5, με εγγύηση αρκετή από Πλαίσιο, πλήρης συσκευασία.

απείραχτη από oc, με τον arctic cooling fan της, εντελώς αθόρυβη πάντα, δεν θέλει καν τροφοδοσία, hdmi, DisplayPort, DVI. 50E

GPU AGP nVidia mx4400 αν θυμάμαι καλά 64MB vga έξοδο έχει. 10Ε.

2x Zalman ZM-F3 120mm Fan.

Με κλασσικό τρίπινο για μητρική. Πολύ καλό fan. Γερή ροή και μέχρι 70% δεν ακούγεται τίποτα. 3Ε ο ένας.

4 sticks x 256MB DDR1 μνήμη(μάρκες: samsung-hp-hynix-infineon pc2700 333Mhz 2,5CL): 5E η μία.

socket775 Cooler ScytheMugen1. Πολύ καλή ψύκτρα με όλες τις βάσεις της ΑΜ2, 478, 775 και νέα βάση απο την Scythe για 1366 και 1156. Χωρίς ανεμιστήρα. 15Ε

HP Deskjet 5150 printer usb σύνδεση. Ξέμεινε απο τότε που πήραμε πολυμηχάνημα. 15Ε

PSU Premier 280Watt. Το έχω στην άκρη απλά περισσεύει. 10Ε.

Cisco Linksys modem router WAG160N draft n. Με LAN και φυσικά wifi. 20Ε

SAGEM FAst800 OTE aDSL modem: Απλό κλασσικό για απλή σύνδεση aDSL. Αν κανείς το θέλει ... 3Ε.

Siemens CL110 Forthnet adsl modem: Μας ξέμεινε και είναι σε πολύ καλή κατάσταση γιατί είχε αλλαχτεί πρόσφατα. 10Ε

Micronet OTE aDSL modem: Για απλή σύνδεση πχ ΟΤΕ aDSL. 3Ε.

PCI Bracket που βγάζει firewire και 2xusb2.0 Θύρες. Αχρησιμοποίητο. 2Ε.

Microsoft Basic Optical Mouse USB. 3E.

14mm Case Fan.Από το κουτί Thermaltake Soprano ο μπροστά ανεμιστήρας είναι. 4Ε.

Τα εξής χαρίζονται σε όποιον μαζόχα :p θέλει να περάσει να τα πάρει όσα θέλει ας πάρει.

Το λέω για να μην αγοράζετε απο μαγαζί κάτι που δίνω τσάμπα. Ας βοηθηθούμε!

Modem 56K pci για κάναν νοσταλγικό,

scart cables,

cpu cover - αυτό το .. μπουρί που είχανε κάποτε τα prescott για να ψήνονται σωστά,

LAN καλώδια αρκετά,

τηλεφώνου καλώδια καινούρια,

επίσης διακλαδώσεις για 4πινο σε τροφοδοτικό για έξτρα υποδοχές (λέγονται και .. κλέφτες)

Sony PlayStation 1 το πρώτο που βγήκε, το παλιό. Είναι με τσιπάκι αλλά δεν διαβάζει απόσο θυμάμαι, αν κάποιος μπορεί να το φτιάξει είναι άλλο θέμα, και στέλνει πμ. Αλλιώς αν για κάποιο λόγο θέλει κάποιος για κομμάτια ή ανταλλακτικά, ας στείλει και βγάζουμε άκρη.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ

και μην ξεχνάτε κανόνες φόρουμ, δηλώνουμε ενδιαφέρον σε ποστ και αν όλα οκ, πμ με στοιχεία και λοιπά.

μην κάνει κανείς κόπο να στείλει πμ αν δεν πάρει σειρά για να είμαστε σωστοί.

Τα παρακάτω ΔΟΘΗΚΑΝ απλά τα αφήνω για λόγους τακτοποίησης.

Gpu nVidia 8600GT Passive ψύξη. 512Mb GDDR3. Αγορασμένη κάποτε απο στοκ. 15Ε.

Intel MotherBoard socket775 (4xSata, 1xPCIeXpress16, 1xPCIeXpressx1, DDR1 Memory κάνα 915 chipset θα είναι, δεν είδα ποτέ): 15Ε

Είναι απο αλλαγή σε σύστημα φίλου. Επειδή βγήκε χύμα χωρίς ζελατίνες κλπ. παίζει και να ... χάλασε στο ράφι.

Αν κάποιος τη δοκιμάσει και του λειτουργεί, δέχομαι να δώσει χρήματα μετά.

2χ Seagate 500Gb Sata2 Σειρά 11. Εντός εγγύησης γιατί είναι με 5ετή. Με αναβαθμισμένο firmware για αποφυγή προβλήματος. Τους δίνω γιατί άλλαξα το raid1 μου σε άλλους δίσκους. 25Ε ο ένας.

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Hello!

Κάτι που ξέχασα: στην Scythe δεν έχει ανεμιστήρα! είναι μόνο ψύκτρα.

Αν είσαι μέσα, το κοιτάμε και σε βρίσκω.

Επειδη ειπες Μαζοχα, δηλωνω Παρων για καλωδια Lan και τηλεφωνου.Σου στελνω

μηνυμα για τις λεπτομερειες.Ευχαριστω.

@2cpu:

θα περάσω κάποια καθημερινή, υποθέτοντας πως δουλεύεις πρωινός γενικά.

@gharit:

όποτε μπορείς περνάς σήμερα, ή κάποιο πρωί. στέλνω το κιν μου σε πμ.

@expert1:

μιλάμε με πμ.

@kxanthop:

wag160n είναι. πες και βλέπουμε.

Προσθέτω κι εναν usb HP 5150 εκτυπωτή στα 15Ε που μου έχει ξεμείνει μιας και έχουμε πολυμηχάνημα πλέον.

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ δύο δίσκους που είχα στην άκρη. Τι γίνεται κοιτάω γύρω μου στο δωμάτιο και βρίσκω πράγματα που ξέχασα, έλεος

Και οι 2 δισκοι για μενα μαζι με τα υπολοιπα,

ενημερωτικα εχω να πω σε καθε ενδιαφερομενο συμφορουμιτη ,

-εχοντας κανει και αλλες αγορες απο τον iraklisvel -

πως ειναι εξαιρετικος ΚΥΡΙΟΣ,απολυτα αξιοπιστος ,

και αυτα που πουλαει ειναι σε αριστη λειτουργικη κατασταση .

Εκδηλωση ενδιαφεροντος αγορας για

Gpu nVidia 8600GT Passive ψύξη. 512Mb GDDR3. Αγορασμένη κάποτε απο στοκ. 15Ε.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ποσο ειναι το υπολοιπο εγγυησης για

GPU Sapphire ATI5670 1Gb GDDR5, με εγγύηση αρκετή από Πλαίσιο, πλήρης συσκευασία.

απείραχτη από oc, με τον arctic cooling fan της, εντελώς αθόρυβη πάντα, δεν θέλει καν τροφοδοσία, hdmi, DisplayPort, DVI. 50E

?

Ευχαριστω

Εγγύηση μέχρι Μάρτιο 2012.

Πολύ τίμια κάρτα πιστεύω. Δεν είναι για exteme gaming σε .. απίστευτες αναλύσεις.

Αλλά μέχρι 22' οθόνη παίζει άνετα.

Αλλά σηκώνει αξιοπρεπώς τα πάντα, έχει το hdmi της, δεν θέλει ρεύμα άρα παίζει σε πιο άνετα σε παλιότερα συστήματα χωρίς απαιτήσεις απο το τροφοδοτικό...

Ποσο ειναι το υπολοιπο της εγγυησης για τη Sapphire ATI5670 1Gb GDDR5 ?

Ειναι η ULTIMATE ή η FLEX version ? Μπορεις να βαλεις φωτογραφια απο την καρτα ?

Ευχαριστω.

Έχω γράψει ήδη για την εγγύησή της όταν με ρώτησες πιο πάνω.

Δεν είναι καμία απο τις δύο που λες. Την ultimate την έχω αλλά δεν την δίνω.

Sapphire Radeon HD5670 1GB | Skroutz.gr

Είναι με 1Gb και όχι με 512. Αλλά δεν λέγεται Flex.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.