Jump to content


Recommended Posts

Ειναι στο παζαρεψε το ομως οποτε ισως το ριξεις κατα 5-6 ευρω http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/146012-coolermaster-quickfire-rapid-brown .

 

Εγω σκεφτομαι να κανω το ιδιο για το trigger z μια που θα βγει γυρω στα 116 ευρω!

Έγινε επεξεργασία από platonas
Link to comment
Share on other sites

Με παζάρι πέφτει στα 96 € 

το παραγγέλνω τώρα. ελπίζω να μην με απογοητεύσει και το σημαντικότερο να κρατήσει στο χρόνο. :)

 

κάτι άκυρο, σε backpack χωράει για να το μεταφέρεις?

Έγινε επεξεργασία από haris013
Link to comment
Share on other sites

Χωρις original Cherry switches και με τιμη 200 Δολλάρια (κοινώς 200 ευρώ).... :blink:

Έγινε επεξεργασία από Antisocial_
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά, το expectation για πληκτρολόγια του 100ρικου είναι 1 χρόνος;

 

τα παλαιού τύπου ήταν αθάνατα. Ακόμη και ορισμένα καλά  μεμβράνης όπως ένα Compaq που έχω, κάτι HP,  Dell, φυσικά τα IBM. Τα νεότευκτα gaming μάλλον θα είναι λιγότερο ανθεκτικά ως συσκευές αν και οι διακόπτες υποτίθεται αντέχουν περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκεφτομαι να τσιμπησω κι εγω ενα.

 

Θελω white backlit, red switches χωρις numbad.

 

Υπαρχει αλλη προταση που να εχει ολα τα παραπανω εκτος απο το coolermaster rapid -i?

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

 

Πείτε καμιά ιδέα. Βασικά για κανα 6ωρο cs το θέλω!!!!

 

 Είναι ιδανικό για πολύωρη, ξεκούραστη χρήση gaming! λεει. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 Είναι ιδανικό για πολύωρη, ξεκούραστη χρήση gaming! λεει. :rolleyes:

 

 Το διάβασα αυτο φυσικά :p

Βέβαια μετά ειδα το review σε ενα ίδιο με Black και από κάτω το θάψανε!!! + του ότι σε ένα σχόλιο διάβασα ότι για πολλές ώρες πας σε Brown.

Επειδή δεν ξέρω και πολλά από mechs, λέω μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει και ξέρει κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

 Το διάβασα αυτο φυσικά :p

Βέβαια μετά ειδα το review σε ενα ίδιο με Black και από κάτω το θάψανε!!! + του ότι σε ένα σχόλιο διάβασα ότι για πολλές ώρες πας σε Brown.

Επειδή δεν ξέρω και πολλά από mechs, λέω μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει και ξέρει κάτι παραπάνω.

μπορει να κανω και λαθος, αλλα για πολυωρη χρηση gaming ιδανικο ειναι το κοκκινο γιατι απο ολους τους διακοπτες ειναι οι πιο μαλακοι στο πατημα  και επομενως δεν θα κουρασουν τα δαχτυλα σου

 

Μπαρουφα ειπα?ας με διορθωσει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινοι και καφέ έχουν σχεδόν ταυτόσημη αντίσταση. Οι καφέ κάνουν λίγο περισσότερο θόρυβο, εξαιτίας της ανάδρασης του διακόπτη. Αν δεν έχεις ιδιαίτερο λόγο να προτιμάς τους καφέ, οι κόκκινοι είναι μια χαρά για εισαγωγή στα μηχανικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα αυτο φυσικά :p

Βέβαια μετά ειδα το review σε ενα ίδιο με Black και από κάτω το θάψανε!!! + του ότι σε ένα σχόλιο διάβασα ότι για πολλές ώρες πας σε Brown.

Επειδή δεν ξέρω και πολλά από mechs, λέω μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει και ξέρει κάτι παραπάνω.

Να πας πρώτα σε κάποιο μαγαζί και να δοκιμάσεις του διακόπτες να δεις ποιος σου αρέσει περισσότερο
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπορει να κανω και λαθος, αλλα για πολυωρη χρηση gaming ιδανικο ειναι το κοκκινο γιατι απο ολους τους διακοπτες ειναι οι πιο μαλακοι στο πατημα  και επομενως δεν θα κουρασουν τα δαχτυλα σου

 

Μπαρουφα ειπα?ας με διορθωσει καποιος.

 

 

Έχει 2 μέρες διαβάζω και δεν ξέρω που να καταλήξω....

 

Κόκκινοι και καφέ έχουν σχεδόν ταυτόσημη αντίσταση. Οι καφέ κάνουν λίγο περισσότερο θόρυβο, εξαιτίας της ανάδρασης του διακόπτη. Αν δεν έχεις ιδιαίτερο λόγο να προτιμάς τους καφέ, οι κόκκινοι είναι μια χαρά για εισαγωγή στα μηχανικά.

 

Ωραία. Απλά τώρα είμαι ανάμεσα στα 2 παρακάτω

1

2

Θα δω καμιά διαφορά ή τζάμπα τα λεφτά?

 

Να πας πρώτα σε κάποιο μαγαζί και να δοκιμάσεις του διακόπτες να δεις ποιος σου αρέσει περισσότερο

 

Μακάρι να υπήρχε αυτή η δυνατότητα......

Έγινε επεξεργασία από optimogar
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.