Jump to content



The iPhone/iPod Touch Thread


vic

Recommended Posts

χωρις να εχει βαρυνουσα αξια η αποψη μου, μιας και δεν εχω δοκιμασει πολλα περα απο Navy και tomtom,

κατεληξα να οταν το χρησιμοποιω (η αληθεια οχι πολλες φορες ) να βαζω το tomtom 1.8

και μου φαινεται πολυ καλο, δεν μου δημιουρηγηθηκε δλδ ποτε η αναγκη να δοκιμασω αλλο.

μεχρι στιγμης αξιοπιστο και γρηγορο ηταν

δλδ το Νavigon τοσο καλο ειναι?

το google maps δεν εχει και τοσο σχεση με nav app, εκτος αν δεν καταλαβα κατι.

''δοκιμασε'' και το navigon και αν θες κρατα το ή αγορασε το κιολας εγω παντως το προτιμησα απο τομτομ.

Τι εννοεις ''το google maps δεν εχει και τοσο σχεση με nav app''? Μια χαρα πλοηγηση κανει και το πιο γρηγορο αμα βιαζεσαι εκτος αν εισαι ακουστικος τυπος και θες να ακους τις οδηγιες.:T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply
Ρε παίδες έχω θέμα με το GPS του iPhone 3G. Είτε με το Navigon είτε με το Tomtom δεν πιάνει σήμα το gps. Στο Navi κάτι πήγε να κάνει μια φορά αλλά και πάλι τζίφος. Παίζει κανένα θέμα?

Χωρίς να βάζω και το χέρι μου στην φωτιά, αλλά μάλλον έχει πρόβλημα το GPS σου.

Είτε ως hardware πρόβλημα είτε ως Software.

Μήπως στο 3G σου έκανες κάποιο update και σου έχει αναβαθμίσει την baseband σε 06.15.00;;;; Εάν ναι, τότε λυπάμαι, την πάτησες :( :(

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1823]Aligator21[/MENTION]

05.15.04 έχω

δοκιμασε να κανεις reset απο το General->reset -> network setting+location κατι

Το ειχα παθει και εγω παλιοτερα στο jailbroken 3g μου. δοκιμασε ενα restore αμα δεν δουλεψει και λογικα δεν θα κανει νερα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ερώτηση. Περνάω στο iPhone ένα Audiobook και όταν το επιλέξεις στην εφαρμογή iPod βγάζει τα κεφάλαια του βιβλίου σε σειρά, όχι με το όνομά τους, αλλά με τίτλο "Part X of Y", παρότι στο iTunes τα εμφανίζει κανονικά. Μπορώ να το αλλάξω κάπως;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.