Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

c1bb169b7f051e705ee9b13dde87031baecf6b28
STORE.STEAMPOWERED.COM

Available now, the Steam News Hub makes it easier for you to keep up with the interesting events, news, and activities happening in the games you care about.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το συναντούσα μπροστά μου πολύ καιρό αλλά είδα ότι είναι αρκετά παλιό . είναι λίγο βαρύ για γραφικά . Είναι το lords of the fallen το έχει βγάλει 3 ευρώ από τριάντα . Και είναι μόνο 10 γίγα για download . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχουν αρχίσει να το παρακάνουν λίγο με το "Points Shop". Δεν έφταναν αυτοκόλλητα, εφέ και άλλες μπούρδες, τώρα πουλάνε και αναβαθμίσεις στις προθήκες που εμφανίζονται στο προφίλ... ?

https://store.steampowered.com/points/shop/profileshowcases

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ζηταει η κοινοτητα χρονια τωρα ειναι να μπορεις να εμφανισεις καποιο badge με μικροτερο level στο profil σου.

Π.χ. εχεις lvl 5 badge στο ταδε παιχνιδι αλλα θελεις να φαινεται το lvl 3 του στον λογαριασμο σου. Δεν το κανουν δεν ξερω τον λογο..

 

Τωρα για το Points Shop εχεις απολυτο δικαιο ναι μεν μερικες προσθηκες θα κανουν ευτυχισμενουνς αυτους που ασχολουνται με

το γνωστο αθλημα του background αλλα 6000 ποντοι για μια προσθηκη οταν 1 ευρω αγορας σου δινουν μολις 118p ειναι γελοιο.

 

Σε αλλα νεα ξεκινησαν οι χειμερινες πωλησεις (Καλες αγορες σε οποιον κανει) 22/12 - 3/1 και μην ξεχασετε να ριξετε την ψηφο σας

https://store.steampowered.com/steamawards

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αγόρασα το project cars 3  παρολ αυτά που λένε στα πολλά αρνητικά ρεβιους . Εάν θέλετε τσιμπίστε το . δεν έχω δει κάτι που να με χαλάει . μόνο κάποιες στιγμές που έχει frame drops . 

Α) Τα αυτοκίνητα στρίβουν εύκολα στις στροφές 

β) τα πιο ωραία γραφικά που έχω δει σε παιχνίδι τέτοιου τύπου 

γ) έχει free practice αλλά πρέπει να το βρεις στις ρυθμίσεις . Κάποιοι έλεγαν ότι δεν έχει free practice . 

τώρα τις λεπτομέρειες που γνωρίζουν αυτοί που ασχολούνται με τα sims, δεν τις γνωρίζω. αυτά . Καλό παιχνίδι . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δε θα επιχειρήσω να κρίνω τις νομικές προεκτάσεις του θέματος, αλλά εδώ υπάρχει μια προφανής συνενοχή της Valve με τις εταιρείες, εφόσον προσέφερε τα κλειδιά κατά παράβαση του νόμου, με τους γεωγραφικούς περιορισμούς που της ζήτησαν.

 

Το ότι παρέχει τα κλειδιά χωρίς να απολαμβάνει μέρος των εσόδων δεν την απαλλάσσει από την ευθύνη της.

 

Το συναφές πρόβλημα είναι ότι αυτές οι υποθέσεις απαιτούν πολλά χρόνια για να ολοκληρωθούν. Το ότι, υπό το βάρος των αποκαλύψεων, υποχρεώθηκε να άρει τους περιορισμούς το 2015 επίσης δε σημαίνει ότι μπορεί να αξιώνει την απαλλαγή της και τη διαγραφή του προστίμου, που βεβαιώνεται ως μέσο αποτροπής αντίστοιχων πρακτικών. Διαφορετικά, όλες οι εταιρείες θα παρανομούν μέχρι να εντοπιστούν και θα τη γλυτώνουν με ένα "ουπς, μας πιάσατε".

 

Δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι η ενιαία αγορά μάς συμφέρει ως αγοραστές παιχνιδιών στην Ελλάδα. Είναι πιθανό να μπορούσαμε να απολαμβάνουμε λίγο χαμηλότερες τιμές αν επιτρέπονταν οι γεωγραφικοί περιορισμοί. Αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι ότι η Ευρωπαϊκή Επιτροπή δικαιούται να αξιώνει να τηρούνται οι προϋποθέσεις που έχουμε συναποφασίσει για να έχει μια εταιρεία πρόσβαση σε μια αγορά 450 εκατομμυρίων αγοραστών.

Έγινε επεξεργασία από acct
a word
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

παίδες έβγαλε το f1 2020 και το dirt 5 σε προσφορά . 50/100 . Εάν θέλετε χτυπήστε τα . Προσοχή όμως εμένα με radeon 7 μου βγάζει μαύρη οθόνη στο πεντάλεπτο το f1 2020 .( μου έβγαζε και το f12019 ) .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Steam Remote Play Together no longer requires an account, or being friends on steam! Just send a link and paste it where you wanna play.

dzsfxyiiajj61.png

 

You can now remove games from your wishlist without opening it.

7lZuF6G.png

 

On 12/2/2021 at 11:06 ΠΜ, το μέλος devaggos έγραψε:

Δεν καταλαβαίνω τι κερδίσαμε με το Steam Link σε Windows 10 εφόσον ήδη μπορούσαμε να έχουμε το Steam εγκατεστημένο με λειτουργια remote play.

Παράθεση

The biggest feature to me is this will stream the desktop, which you can't do with steam remote over pc to pc. No need to fiddle with minimizing something, just stream.
It also works to play some games which do not show up as a "streamable" game in the steam client, like For Honor. They'll work through this client, but not through the steam app to another PC. Not sure why they don't, but it's one of the few apps I've seen have problems. link

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.