Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
d4e4c324c448bcc1bf43d01e170ceb832d14cc78
STORE.STEAMPOWERED.COM

Steam Deck is a powerful handheld gaming PC that delivers the Steam games and features you love.

 

Με τιμές από 419€ (64 GB) έως 679€ (512 GB) και Custom APU από την AMD (Zen2 + RDNA2), θα είναι σύντομα διαθέσιμο για προπαραγγελία, με τις παραδόσεις να ξεκινούν από τον ερχόμενο Δεκέμβριο.

 

Προβλέπω να έχει λίγο καλύτερη τύχη από προηγούμενες προσπάθειες της Valve στο hardware, οπότε οσονούπω και σε δικό του θέμα... ?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

steamdeck_social.jpg
WWW.STEAMDECK.COM

Steam Deck is a powerful handheld gaming PC that delivers the Steam games and features you love.

 

Τα tech specs του steam deck.

Σταχυολογώ:

1280 x 800px (16:10 aspect ratio), 60hz, 7 inch display.

Μόλις πέσει λίγο η τιμή του "premium" μοντέλου (679 ευρώ, ας πούμε στα 600 ευρώ), it's a deal. Έχω αρκετά παιχνίδια στο library μου, τα οποία βαριέμαι να τα παίξω στο pc, αλλά στο deck, ξαπλωμένος στον καναπέ μου (κι ένα ποτό μαζί δεν ακούγεται άσχημα), θα τα έπαιζα οπωσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έκανα κράτηση το απλό μοντέλο, έτσι απλά για να έχω την επιλογή όταν βγει. Τις πρώτες 30 μέρες γίνεται refund αν θες στην κάρτα σου, αλλιώς οποιαδήποτε στιγμή γίνεται refund στο steam wallet σου. Οπότε χαμένα δεν πάνε τα λεφτά :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Απο αυτά που είδα, φαίνεται καλό. Handheld PC κανονικά. 

Οι θερμοκρασίες θέλουν βελτίωση. Πόση ώρα μετά και κάτι 50ρια έβλεπα. Βέβαια λογικές για τόσο μικρό "κουβούκλιο". 

Με καλό support θα τα πάει καλά. Απλά το basic model είναι να'χαμε να λέγαμε. 512 μονο που όπως είδα, έχει διαφορετικό τζάμι (anti glare αν δεν απατώμαι)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.