Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

[MENTION=103]hurin[/MENTION] Δυστυχώς δεν μπορούμε. Ευτυχώς τουλάχιστον μπορούν να σου στείλουν gifts από Αμερική, αν συνεννοηθείς να στείλεις εσύ στο paypal τους και έχεις κάποιον που εμπιστεύεσαι. Εγώ πλέον στα ακριβά παιχνίδια όπου 1€=1$ μόνο έτσι κάνω αγορές. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] Δεν γνωρίζω από προσωπική εμπειρία, αλλά ακόμα και αν παίζει, είσαι διατεθιμένος να ρισκάρεις; :p

Εδώ μπορείς να βρεις ένα κατατοπιστικότατο guide γιαυτό που ζητάς, αλλά εγώ δεν θα το ρίσκαρα :)

Και δεν θα το ρίσκαρα, γιατί αν γίνει κάποια στραβή τότε θα σου κλειδώσουν όλο το Steam Account, χωρίς κανένα refund. Και εγώ τουλάχιστον έχω δώσει αρκετά λεφτά. Αν θες να το κάνεις από άλλο account, τότε για μένα χάνεται ένας λόγος του να έχεις το Steam, δηλαδή να τα έχεις όλα σε ένα νοικοκυρεμένα.

Επίσης, θεωρητικά ακόμα και vpn να χρησιμοποιήσεις για να έχεις Αμερικανική IP, θα πρέπει λογικά η κάρτα σου να είναι σε αντίστοιχα στοιχεία (δηλ. με Αμερικανική Διεύθυνση) για να γίνει η αγορά.

Να πω επίσης, ότι τουλάχιστον στα fora του Steam, είναι πολύ αυστηροί σε τέτοιες αναφορές. Με το παραμικρό τρως permaban...

Link to comment
Share on other sites

view> settings και έχει φάτσα κάρτα επιλογή για beta.

themes> Steam Skins - 2010 UI - Steam Users' Forums

Το χω βαλει σε ΒΕΤΑ mode αλλα δεν εχω λαβει μερος σε καμια (εκτος αυτων που πηγα και ζητησα να συμμετεχω στα website των εταιριων)

Τα Skins που βαλες δεν μου αρεσουν.ΧΑ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] αυτά που σου είπε ο [MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] είναι σωστά. Τα skins είναι όλα σε ένα νοικοκυρεμένα, δε νομίζω να βρεις σοβαρό theme που να μην είναι εκεί μέσα.

Τώρα για τις beta, δεν είμαι σίγουρος τι ζητάς. Θες πχ να μπεις στην beta του Dota 2;

Link to comment
Share on other sites

Να θυμήσω ότι αύριο στις 8μμ τελειώνουν οι προσφορές φθινοπώρου. Όσοι έχουν βάλει στο μάτι κάποιο παιχνίδι, αλλά περίμεναν daily deal, μπορούν να το πάρουν τώρα ή να περιμένουν τις επόμενες προσφορές των Χριστουγέννων, που θα έχουν αντίστοιχες ή και πιο μεγάλες προσφορές. Προσωπικά πήρα αρκετά παιχνιδάκια αυτές τις μέρες :)

Η Wishlist μου όσο πάει και μικραίνει :p

Link to comment
Share on other sites

Να θυμήσω ότι αύριο στις 8μμ τελειώνουν οι προσφορές φθινοπώρου. Όσοι έχουν βάλει στο μάτι κάποιο παιχνίδι, αλλά περίμεναν daily deal, μπορούν να το πάρουν τώρα ή να περιμένουν τις επόμενες προσφορές των Χριστουγέννων, που θα έχουν αντίστοιχες ή και πιο μεγάλες προσφορές. Προσωπικά πήρα αρκετά παιχνιδάκια αυτές τις μέρες :)

Η Wishlist μου όσο πάει και μικραίνει :p

λες να περιμένω για το hard reset? ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να το παίξω πριν τα Χριστούγεννα

Link to comment
Share on other sites

News - Daily Wishlist Giveaway

The Daily Wishlist Giveaway begins today on Steam. Each day 10 people will win the top 10 games on their wishlist!

To enter, you must have a Steam account and a Wishlist with at least 10 games, and each day you will need to visit the gamepage of the featured daily deal. The Giveaway begins December 1st and will continue into the holiday season.

Καιρός να βάλετε κάποια παιχνίδια στην wishlist σας αν δεν το έχετε κάνει ήδη :T:

Link to comment
Share on other sites

News - Daily Wishlist Giveaway

Καιρός να βάλετε κάποια παιχνίδια στην wishlist σας αν δεν το έχετε κάνει ήδη :T:

χεχεχε, πήγα και την φούλαρα, βασικά μόνο το Hard Reset αν τσιμπήσω μου αρκεί, άλλα έβαλα και άλλα, αν τα τσιμπήσω θα τα βγάλω στη μαύρη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξεχνάτε όμως, ότι για να συμμετέχετε στην κλήρωση κάθε μέρα, πρέπει να κάνετε το εξής:

you will need to visit the gamepage of the featured daily deal

και να έχετε τουλάχιστον 10 παιχνίδια στην wishlist σας.

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξεχνάτε όμως, ότι για να συμμετέχετε στην κλήρωση κάθε μέρα, πρέπει να κάνετε το εξής:

και να έχετε τουλάχιστον 10 παιχνίδια στην wishlist σας.

Έχει διαφορά αν θα το κάνουμε απο browser η από steam(εννοώ το ενσωματωμένο στην εφαρμογή store)?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι άλλο σχετικο με το steam;

Eχω το Batman Αrcham city...δεν το ξεκίνησα ακόμα περιμένοντας το patch για dx11...χρειάζεται να φτιάξω online λογαριασμό στο GFWL; Είναι νόμιμο να το παρακάμψω ; υπάρχει τρόπος

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά αν θα το κάνουμε απο browser η από steam(εννοώ το ενσωματωμένο στην εφαρμογή store)?

Δεν έχει διαφορά, αρκεί να έχεις κάνει login. Όταν επισκέπτεσαι το daily deal και καλύπτεις τις προϋποθέσεις (είτε από browser είτε από client) σου δείχνει πάνω δεξιά "You are entered" με ένα checkbox.

να ρωτήσω κάτι άλλο σχετικο με το steam;

Eχω το Batman Αrcham city...δεν το ξεκίνησα ακόμα περιμένοντας το patch για dx11...χρειάζεται να φτιάξω online λογαριασμό στο GFWL; Είναι νόμιμο να το παρακάμψω ; υπάρχει τρόπος

Απ' όσο γνωρίζω μπορείς πάντα να παίξεις με [ame=http://www.youtube.com/watch?v=ulVRWweWbp0]offline λογαριασμό[/ame] στο GFWL.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.