Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Απ' ότι φαίνεται το Steam νιώθει τον ανταγωνισμό και μετά την πρόωρη περίοδο των Winter Sales, φέρνει και τα εκπτωτικά κουπόνια.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4210-YIPC-0275

Και μία εικόνα που βρήκε κάποιος:

Steam

Link to comment
Share on other sites

Παίδες sos και γρήγορη απάντηση γιατί υπάρχει εν αναμονή installation από batman!:p

Με το που πάω να κατεβάσω το παιχνίδι από steam έχει ως μονάδα αποθήκευσης by default τον C όπου είναι και ο ssd μου αλλά ούτε θέλω σε αυτόν αλλά ούτε χώρο έχω!

Μπορώ να διαλέξω και να το αποθηκεύσω με κάποιο τρόπο σε έναν άλλον?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Να θυμήσω ότι αύριο στις 8μμ τελειώνουν οι προσφορές φθινοπώρου. Όσοι έχουν βάλει στο μάτι κάποιο παιχνίδι, αλλά περίμεναν daily deal, μπορούν να το πάρουν τώρα ή να περιμένουν τις επόμενες προσφορές των Χριστουγέννων, που θα έχουν αντίστοιχες ή και πιο μεγάλες προσφορές. Προσωπικά πήρα αρκετά παιχνιδάκια αυτές τις μέρες :)

Η Wishlist μου όσο πάει και μικραίνει :p

Άσε φίλε και εγώ με τα μούτρα έπεσα.....

Και έρχονται και οι προσφορές των γιορτών....

Link to comment
Share on other sites

Οπότε το ένα από τα δύο επιβεβαιώθηκε. Περιμένουμε και το Alan Wake για PC και μάλιστα στο Steam λοιπόν!

btw, το νέο humble bundle αξίζει. Αν έχετε gamepad το shank θα σας αρέσει,το Super Meat Boy είναι πλέον classic (αν και προσωπικά δεν μου αρέσει) και για τα άλλα 5 διαβάζω καλά λόγια ;)

Link to comment
Share on other sites

btw, το νέο humble bundle αξίζει. Αν έχετε gamepad το shank θα σας αρέσει,το Super Meat Boy είναι πλέον classic (αν και προσωπικά δεν μου αρέσει) και για τα άλλα 5 διαβάζω καλά λόγια ;)

Αξίζει άπειρα! Το πήρα χθες το βραδάκι και ήδη δοκίμασα το Shank. ΠΟΛΥ καλο! Slash, hack & shoot με πολύ πόνο! Α, και ενα αλυσοπρίονο!!!:p

Και για τα υπόλοιπα έχω ακούσει καλα λόγια, θα δοκιμάσω σταδιακα..

Πάρτε το όσοι είστε φαν!:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.