Jump to content


Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μου φαίνεται πως η συλλογή μου είναι αρκετά πλήρης και δεν βγαίνουν προσφορές που να με ενδιαφέρουν. Ψήνομαι για τα DLCs του Batman, αλλά μάλλον θα τα πάρω κατά το καλοκαίρι που θα χει 75% και που θα θέλω να ξαναζήσω για 3η φορά το παιχνίδι :p

Δεύτερη μέρα που θα πάω πάσο...

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη μέρα που θα πάω πάσο...

Μία απ' τα ίδια και εδώ, δεν βλέπω κάτι που να με ενδιαφέρει..

Ωστόσο τρέφω ελπίδες για κάποια προσφορά στο Skyrim μιας και το Batman Arkham City που βγήκε πρόσφατα είναι σήμερα σε εκπληκτική -50% προσφορα..:p

Και μια ερώτηση.

Στην παρακάτω εικόνα από το κουπόνι που έχει έκπτωση σε ενα τίτλο της valve, το κείμενο στο κόκκινο πλαίσιο σημαίνει ότι το κουπόνι ισχύει στο διάστημα που αναφέρει(2/1/12 - 1/3/12), σωστά? Απλα για να σιγουρέψω ότι το κατάλαβα σωστά.. :)

valvecoupon.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION], το βρίσκω λίγο δύσκολο να βγει σε προσφορά το Skyrim, αφού είναι το παιχνίδι με τις περισσότερες πωλήσεις για το διάστημα που κυκλοφορεί και είναι ακόμα και τώρα με τις εκπτώσεις, στα top sellers (έχει παραμείνει από τότε που κυκλοφόρησε). Μακάρι όμως να έχει έστω και 25%.

Όσο για το κουπόνι, ναι αυτό που λες ισχύει. Θα ισχύσει αφού τελειώσουν οι χριστουγεννιάτικες προσφορές και μόνο για παιχνίδια που κυκλοφόρησαν πριν τις 2 του Γενάρη. Επίσης θεωρητικά μπορείς να προσθέσεις την έκπτωση αν το παιχνίδι τύχει να είναι εκείνο το διάστημα σε έκπτωση, εκτός αν δηλωθεί κάτι διαφορετικό τότε.

Σε γενικές γραμμές τέτοια κουπόνια είναι χρήσιμα για όσους δεν προλάβουν τις χριστουγεννιάτικες προσφορές ή για να τα ανταλλάξεις με άλλον που τον ενδιαφέρουν. Ουσιαστικά είναι μια ευκαιρία να προωθήσουν το σχετικά νέο trading σύστημα τους ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανήμερα Χριστουγέννων και εγώ το πήρα το δώρο μου από το Steam, HARD RESET στα 4.50 ευρώ !! :dance3:

Πολύ καλές και οι υπόλοιπες προσφορές σήμερα, Renegade Ops στα 4.50, Skyrim στα 33.50 !

edit: [MENTION=4676]tragikos[/MENTION]: γρήγορος πιστολέρο βλέπω ;)

Link to comment
Share on other sites

Max Payne 3 on Steam

Max Payne 3 ;)

Αν θέλει κάποιος για trade θα είμαι online για κανα μισάωρο ακόμα σίγουρα. Ήδη το πήρα εγώ :)

Trade τι? To Max Payne?? ΕΓΩ!!!:shout:

Για το skyrim έκανα πατατα.. Δεν έχω λεφτα στην prepaid καθόλου ο βλάκας, και αυτή τη στιγμή δεν μπορω να τρέχω για paysafe.. Δεν με καίει και τόσο, έχω διάφορα να παιξω. Θα το παρω κάποια στιγμή μόλις πέσει λίγο η τιμή του.. Ευχαριστώ πάντως.. ;)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Trade τι? To Max Payne?? ΕΓΩ!!!:shout:

To Max Payne 3 το έβαλα πληροφοριακά, για όσους θέλουν να το βάλουν στην Wishlist τους, συν του ότι είναι σίγουρο πλέον ότι θα βγει στο Steam. Προφανώς και δεν το εχω καν για να το κάνω trade :p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....ΠΗΡΑ ΤΟ MAFIA 2 TO OΠΟΙΟ Κ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ Κ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ STEAM....ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ SINGLE PLAYER ΑΠΑΙΤΕΙ ΜΟΝΙΜΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΟ INTERNET??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.