Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Καλησπερα παιδες κ χρονια πολλα.....Πηρα το Mafia2 το οποιο κ αυτο θελει ενεργοποιηση κ εγκατασταση κι αυτο με Steam....Θελω να ρωτησω για να παιξω το παιχνιδακι single player απαιτει μονιμη συνδεση στο internet??

Ευτυχως που δε πηρες GamesForWindowsLive παντως γτ δε θα συνδεοσουν ποτε ουτε με single player...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21460]stathis26[/MENTION] Καλησπέρα και χρόνια πολλά και σε εσένα. Αρχικά να σου ζητήσω να μην γράφεις με κεφαλαία, γιατί δίνεις την εντύπωση ότι φωνάζεις.

Στο ερώτημα σου τώρα, αν δεις την σελίδα του παιχνιδιού στο Steam (εδώ), θα δεις ότι γράφει:

Other Requirements

Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιοι από εσάς έδωσαν σημασία στο treasure hunt, αλλά τελικά το είχα υποτιμήσει. Κάνοντας τα achievements, εκτός από coal μπορεί να κερδίσεις και παιχνίδια ολόκληρα, ή συλλογές παιχνιδιών. Προσωπικά έχω κερδίσει ως τώρα το World of Goo (το είχα) αλλά και το S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (δεν το είχα).

Αξίζει να τα προσπαθήσετε ;)

Υπάρχει και "λυσάρι" αν θέλετε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

να κανω και εγω μια "noobo" ερωτηση

σε περιπτωση εκπτωσης (-10,-50,-70 %) μπορω να χρησιμοποιησω και ενα κουπονι (-10, -50, -70 %)?

αν οχι, πια η λογική να δινουν κουπονια (-10, -25 -50 %)

για μετα το event ενο κατα την διαρκεια του τα ιδια παιχνιδια

εχουν εκπτωση -70%?:wassat:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9665]z3et[/MENTION], την τελευταία μέρα προσφορών βγάζουν τις προσφορές των προηγούμενων ημερών με την μεγαλύτερη αποδοχή. Όλες όσες έχει τώρα δηλαδή, ήταν daily deals τις προηγούμενες ημέρες ;)

To Bastion αξίζει :T:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αγορασα απο λαθος τα DLC του Shogun 2:TW(εκτος απο το Hattori Clan) σε gift ενω τα ηθελα για μενα. Γυριζει αυτο ή ειναι αμετακλητο; Πρεπει να τα ξαναπληρωσω τελικα;

Ληγει και σε 1.5 ωρα το Xmas sale

Ακυρο, εκανα Unpack και τα ειδα στα DLC μου

Έγινε επεξεργασία από Thrael
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.