Jump to content


HDD's + Laptop για ανταλακτικά


The_Blade

Recommended Posts

1 Western Digital 640 GB Black 35 Ευρώ

1 Western Digital 640 GB Blue 30 Ευρώ

πάμε τώρα στα περίπλοκα.

Έχω ένα λαπτοπ Turbo-X Sirus Duo

Core 2 Duo 5200 Dual Core 1.6 Ghz

2* 512 Ram DDr2

X1600 Ati

15.4 Οθόνη

Φορτιστή

ΧΩΡΙΣ HDD!!!

Η μπαταρία του ήταν σε μεγάλο βαθμό Dead, αλλά εκεί που τα έπαιξε τελείως είναι όταν σταμάτησε να φορτίζει και να παίρνει ρεύμα από το φορτιστή. Δούλεψε το μισάωρο που κράτησε η μπαταρία και μετά τέλος.

Το δίνω όλο μαζί για ανταλλακτικά στα 75 ευρώ.

Φυσικά αν κάποιος θέλει κάποιο κομμάτι σκέτο (cpu, ram, gpu, screen) το λέει να βάλω τιμή!

Με κατάθεση μεταφορικά δικά μου!

Link to comment
Share on other sites

Τι τύπος είναι το board με ενδιαφέρει. mxm I, mxm II? Πες μου τι γράφει πάνω για να δω αν μου κάνει... Αλλιώς μέτρα μου ακριβώς τις διαστάσεις. Ελπίζω να μην σε παλαβώνω. :)

Ενδιαφέρομαι πάντως, οπότε να κοιτάξουμε λίγο το θέμα της συμβατότητας.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παιδιά όσον αφορά το turbo-x:

φυσικά προτιμώ να φύγει ολόκληρο.

Με τον μάριο μίλησα αλλά δεν δέχεται να αναλλάβει τα μεταφορικά με αντικαταβολή ή να κάνει κατάθεση και να τα αναλάβω εγώ.

εφόσον ο αντώνης δέχεται έναν από τους δύο τρόπους θα προχωρήσω την συναλλαγή με αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

το λαπτοπ πάει στον laantonios. ευχαριστώ.

με τους δίσκους έχουμε πρόβλημα. πρόσφατα μετακόμισα, οι δίσκοι είχαν μπεί μαζί κάποια άλλα parts σε ένα κουτί το οποίο δεν μπορώ να βρω με τίποτα. Η πώληση ακυρώνεται μέχρι να βρεθούν οι δίσκοι (αν δε χάθηκαν στη μετακόμιση :( )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.