Jump to content



Γνώμες για αγορά Battlefield 3 και αναβαθμίσεις.


STINK

Recommended Posts

Οι ερωτήσεις είναι οι εξής:

  1. Από που θα αγοράσετε το BF3 και ποιό πακέτο συγκεκριμένα;
  2. Ποιά ακουστικά προτείνεται μαζί με την Xonar DX; Budget δεν βάζω γιατί δεν ξέρω πόσο κοστίζει κάτι αξιόλογο.
  3. Αξίζει να βάλω άλλη μια GTX 560 Ti sli ή θα έχω bottleneck από το CPU; Μήπως θα ήταν καλύτερα να δώσω την GTX 560 Ti και να πάω σε GTX 570/580; (PC υπογραφής)

Μήπως για την ερώτηση 2 και 3 θα ήταν καλύτερα να περιμένω την τελική έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

1) cd-key απεξω

2) Αν ειναι τοσο χαλια ο ηχος οσο στην φιναλ, τι ακουστικα τι ηχεια, παλι τα knife θα πεφτουν συνεφφο, απο καθαρη τυχη ειχα φαει ΜΟΝΟ ενα ( σαν τα lays ενα πραμα :p )

3) Φιλος μου με 5870 και i5 2500k μαμα εχει πολυ καλυτερα fps απο μενα με q6700 στα 3.3 και gtx570, ιδια settings κιολας, ειδικα σε 64αρι κατω απο 40 δεν εχει δει ποτε ενω εγω εχω δει Minfps 28 ! Πετα την μπουρουχα και παρε sandy, 2η καρτα παιρνουμε οταν μας περισευουν cpu cycles, οχι οταν δεν μπορουμε να εχουμε 99% gpu usage με ΜΙΑ καρτα, να παρεις 2η να δεις τι ? 40% load στην 30% στην αλλη ? Καλυτερα να φας ενα μαγκαλι καρβουνα απτο να παιξεις με microstuttering. :)

Link to comment
Share on other sites

1) as above above

2) as above above (γιατι πεταγεται ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] εκει που δεν το σπερνουν με τα μαγκαλια του - και εμας τα ματια εξω)

3) Θα φας bottleneck απο το QQ6600. Χωσε φραγκα σε Sandy ή μεταχειρω Χ58 (που ακομα θα τραγουδαει για καμποσο καιρο).

Εγω περιμενω την 5970 επειδη ειμαι χαλαραουα απο cpu με τον 920@3.8GHz.

Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει κάποια αλλή έκδοση εκτός από Limited Edition; Αν η χρηματική διαφορά είναι μικρή, και επειδή μου αρέσει και η συσκευασία θα την προτιμίσω. Μπορείτε να δώσετε link από καταστήματα;

2. Οπότε περιμένουμε να δούμε αν αξίζει η αγορά ακουστικών.

3. Mεταχειρώ Χ58 που είδα στο forum μου φάνηκαν ακριβοί και προτιμώ να τα δώσω σε Sandy. Αλλά θα περιμένω να δω και Sandy-E.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη μεχρι να βγει το γκεημ και να τσουλισουν αρκετα οι ντραηβερ/πατσακια.

Για ακουστικα παρε τα κλασικα απο το Thomann με ~30€ και αποδοση αντιστοιχη των 150€.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.