Jump to content



Full pc μεχρι 100Ε


ison

Recommended Posts

Οτι λεει ο τιτλος...εχω ενα γνωστο που θελει ενα απλο pc μεχρι 100ε για facebook/email κλπ απλα πραγματα δλδ

Αν εχετε καποιο λειτουργικο tower pm

ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ pc που εχουν καποια εγγυηση (αν και δυσκολο σε αυτη την τιμη..απλα το λεω)

Το οτι λεω οτι δινει 100Ε max δεν σημαινει οτι αν μου πειτε κανα συστημα με athlon 7ετιας θα δωσει τοσα...αναλογος το hardware θελω μια λογικη τιμη.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα με Ρ4@3 γιγα 2 γιγα μνημη,σκληρο 120 γιγα,καρτα 3850agp.σε πυργο και με ψυκτρα zalman.αν ενδιαφερεσαι πες μου να δω αναλυτικα τι εχει πανω.

Δωσε μου αναλυτικα χαρακτηριστικα σε pm και τιμη ...επισης αν δουλευει απροβληματιστα. (αυτο με ενδιαφερει αρκετα)

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Υπάρχει Pentium 4 Prescott 3.2Ghz, Socket 775, 1GB DDR2, VGA Ati X1300 PCI-X, Δίσκος Sata 40GB, DVD-RW, Case Black, PSU.

Έτοιμο στημένο με Windows με γραπτή εγγύηση κομπλέ για 6 μήνες. Στα 100 ευρώ με δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα.

Άμα σε ενδιαφέρει στείλε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.