Jump to content



Πωλείται οθόνη Dell U2311H Rev. A02


pol77

Recommended Posts

Πωλείται οθόνη Dell U2311H Rev. A02 σε άριστη κατάσταση, χωρίς κοσμητικά ή λειτουργικά προβλήματα.

Ελαφρά δουλεμένη, στο κουτί της με τα καλώδια και τα CD, αγορασμένη από ελληνικό κατάστημα (M-Systems) και εντός εγγύησης.

Η τιμή της είναι στα 140 ευρώ.

Παρακαλώ να μη γίνονται παζάρια διότι, χωρίς παρεξήγηση, δε θα απαντηθούν.

Η παραλαβή θα γίνει από το χώρο μου, στο Περιστέρι.

Αποστολή μόνο κατόπιν συνεννόησης και με έξοδα του αγοραστή.

Link to comment
Share on other sites

Ιδέα δεν έχω παλικάρι μου... Εγώ μπορώ να τη ζυγίσω πακεταρισμένη και να σου πω πόσο ζυγίζει και εσύ βλέπεις πόσο κοστίζει με τον τρόπο που προτιμάς και μου λες...

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος θέλει να υπολογίσει έξοδα αποστολής, το πακετο ζυγίζει κάτι λιγότερο από 8,5 Kg.

Για αποστολή πρέπει να έχει προηγηθεί κατάθεση στην Τράπεζα Κύπρου του κόστους της οθόνης + αυτό της αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι προσωρινά κρατημένη για τον χρήστη Astakos, μέχρι να διασταυρώσει πληροφορίες για το ποιόν μου

Μη το λες σαν να ειμαι παραξενος.. Δεν καταθετω χρηματα σε οποιον να'ναι.. :p

Αυριο πρωι θα ξερω για το κοστος αν και φοβαμαι οτι ξεφευγει ακομα και με ελτα..

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις! Κι εγώ το ίδιο. Μάθε λοιπόν και πες το και στον κόσμο να το ξέρει! :p

Δυστηχως Pol σε βρηκα στον Τειρεσια :p

Ελευθερη απο εμενα καθως τα μεταφορικα αθηνα θεσσαλονικη παιζουν απο ~27-50 με courrier.

Link to comment
Share on other sites

Φτου! Νομίζα ότι είχα λαδώσει και με είχαν σβήσει.

Έχω την εντύπωση ότι τα ΕΛΤΑ είναι πολύ οικονομικότερα, αλλά κι εμένα με βολεύει κάποιος αγοραστής από Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.