Jump to content



Προβληματακι με εξωτερικο.


kimonas

Recommended Posts

Λοιπον,μου εφερε που λετε ενας φιλος εναν εξωτερικο του τον παρακατω [ame=http://www.amazon.com/Hxd1-320-Hard-Drive-Red/dp/B001IKKGA0]Amazon.com: Lg Hxd1 320 Gb Hard Drive Red: Electronics[/ame]

να του κανω φορματ γιατι ειχε λεει ενα θεματακι με κατι ταινες που ενω δεν τις εβλεπε το pc τις εβλεπε η tv.Ειπα κι εγω στον φιλο μου μην ανυσηχεις αδερφε θα στον κανω σενιο!!!Σκεφτηκα να δοκιμασω πρωτη φορα το low level format! Κατεβασα το HDDGURU: HDD LLF Low Level Format Tool

και ξεκινησα το φορματ!!Και τα καταφερα!!!Τον εκανα σενιο!!!Τοσο που τωρα που το pc δεν τον βλεπει παρα μονο απο την διαχειριση σκληρων!!Τωρα τι θα του πω ο ερμος του φιλου μου?να πας στην διαχειριση και θα τον δεις?Οχι τπτ ειναι και νταβρατισμενος!!!Κι αν μου τον βαλει στον...κορφο μου? ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.