Jump to content



5850 πωλήσεις


Telumetar

Recommended Posts

Παρατηρώ μια γενικότερη τάση στη πώληση της συγκεκριμένης κάρτας. Μιλάμε σε τρια fora την εχω δει να την πουλούν 4 διαφορετικοί χρήστες. Έχει βγει κατώτερη των προσδοκιών ; Ενδιαφερόμουν να αγόραζα δυο για crossfire αλλα βλέπω να πουλιούνται μαζικά και αμφιταλαντεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ μια γενικότερη τάση στη πώληση της συγκεκριμένης κάρτας. Μιλάμε σε τρια fora την εχω δει να την πουλούν 4 διαφορετικοί χρήστες. Έχει βγει κατώτερη των προσδοκιών ; Ενδιαφερόμουν να αγόραζα δυο για crossfire αλλα βλέπω να πουλιούνται μαζικά και αμφιταλαντεύομαι.

Απεναντιας ειναι το καλυτερο value for money που κυκλοφορει. Απλα οπως συμβαινει παντα, βγηκανε καλυτερα πραγματα και αυτοι που θελουν να ειναι συγχρονισμενοι με τις τελευταιες εξελιξεις πανε για αλλα

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτείς πως με 2 τέτοιες σε Xfire έχεις επιδόσεις 5970 με 220-230 ευρώ κόστος, τι άλλο να ζητήσεις? Βάλε στα + πως είναι κρύες, ανεβάζουν ρολόγια στον θεό και έχουν και χαμηλή κατανάλωση και έχεις μια αξιοπρεπέστατη λύση. Εγώ μετάνιωσα που έκανα την αλλαγή από 5850 -> 5870 γιατί είδα ελάχιστη διαφορά (η 5850 μου δούλευε 24/7 άνετα με 970/1250 @ 1.15V με μαμά ψύκτρα).

Link to comment
Share on other sites

η 5850 ηταν και οπως πανε τα πραγματα εξακολουθει να ειναι (σαν μεταχειρο πλεον) το πιο τρελο value for money!

τσιμπας μια με 120Ε, την κλοκαρεις καλα (ειναι κριμα τετοια καρτα να την αφησεις στοκ, εκτος κι αν πεσεις σε τρελη μπανανα!) και εχεις επιδοσεις καπου μεταξυ 5870 και 6950 (σε στοκ παντα)!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.