Jump to content



Διάφορα


terry308

Recommended Posts

Καλησπέρα πωλούνται τα παρακάτω

Thermaltake DH 101 ->100E

ENERMAX PRO82+ EPR625AWT 625W ->70E

Corsair vx550w ->40E

GA-MA78LMT-US2H rev 1.1 -> 50E

Amd Phenox II x2 545(callisto) unlocked X4 B45 + Xigmatek Loki ->70E

Asus EN8600GT/silent / htdp / 512b ->20E

4350 512mb ->20Ε

2x Team Elite 1GB DDR2 800MHz CL5 (TEDD1024M800HC5) ->20E

SL7J8 (Intel Pentium 4 550) s775 σκέτος -> 15E

Scythe Mugen 2 Rev. B CPU Cooler (31/8/10 PC1) -> 30Ε

Noctua NH-U9B -> 35E

2x Seagate ST3500413AS 500GB HDD 3.5" (16MB Cache, 7200RPM, Sata 6Gb/s) -> 30E/τεμ ή 50->πακέτο

2x Toshiba battery PA3534u-1BRS (1 original ~10' & 1 replacement brand new) πακέτο @ 30Ε

Invishible Shield by Zagg Sony ericsson X8 ( Maximum Coverage) &

Samsung Omnia 1 SGH-i900(full body) ->10E/τεμ

Στις τιμές περιλαμβάνονται τα μεταφορικά (ΚΤΕΛ-ΕΛΤΑ)

(μετά από κατάθεση)

Λευτέρης

ps. Η αγγελία μπήκε και σε διπλανά forums

Link to comment
Share on other sites

Exε με υπ'οψιν σου για ενα απο τα δυο τροφοδοτικα και την Mugen

Η Mugen εχει και ανεμιστηρα?

Κοιταω τωρα τα spesifications για καθε ενα.

Θελω να μου πεις εαν εχουν αποδειξεις και μεχρι ποτε ειναι οι εγγυησεις

Περιοχη?

Βαγγελης................

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έχει απόδειξη (εκτός της Mugen) και εγγύηση

Η mugen είναι κομπλέ στο κουτί της

Βέροια-Θεσ/νίκη

Τοτε θελω την Mugen σιγουρα αλλα πως θα γινει η συνδιαλλαγη?

Εχω παθει ζημια με προκαταθεση μετρητων

Μπορω να πληρωσω με την παραλαβη?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

θέλω το Corsair vx550w ->40E

και Scythe Mugen 2 Rev. B CPU Cooler (31/8/10 PC1) -> 30Ε

ίσως και ένα barracuda αν κάνεις καλύτερη τιμή

Οι σκληροί δεσμεύτηκαν πακέτο , αν αποσυρθεί ο Salaminomachos δικά σου και τα 2

Asus EN8600GT/silent / htdp / 512b ->20E δικια μου...

Δεσμεύτηκε σε διπλανό forum

- Δεσμεύτηκαν -

GA-MA78LMT-US2H rev 1.1

Amd Phenox II x2 545(callisto) unlocked X4 B45 + Xigmatek Loki

Asus EN8600GT/silent / htdp / 512b

2x Seagate ST3500413AS 500GB HDD 3.5"

Noctua [MENTION=7132] altri[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που πεταγομαι σαν την τσουτσου..το ξερω δεν μου πεφτει λογοσ..αλλα οταν βλεπω καποιους να "απαιτουνε" αντικαταβολη για μικρα ποσα λογο "εμπιστοσυνης" τρελενομαι.

Εχετε στειλει ποτε αντικαταβολη?ξερετε οτι τα $$ τα περνεις απο την κουριερ μετα απο κανενα μηνα?

Δλδ θα σου στειλει εσενα με αντικαταβολη πχ 30ευρα πραγμα και θα καψει τα μισα πηγαινε-ελα στην κουριερ για βενζινες λολ.

Τα 2 σεντια μου..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη αφου δεν μπορεις με αντικαταβολη,τοτε δωστην αλλου

Ευχαριστω..............

Οκ

ευχαριστώ κι εγώ

Συγνωμη που πεταγομαι σαν την τσουτσου..το ξερω δεν μου πεφτει λογοσ..αλλα οταν βλεπω καποιους να "απαιτουνε" αντικαταβολη για μικρα ποσα λογο "εμπιστοσυνης" τρελενομαι.

Εχετε στειλει ποτε αντικαταβολη?ξερετε οτι τα $$ τα περνεις απο την κουριερ μετα απο κανενα μηνα?

Δλδ θα σου στειλει εσενα με αντικαταβολη πχ 30ευρα πραγμα και θα καψει τα μισα πηγαινε-ελα στην κουριερ για βενζινες λολ.

Τα 2 σεντια μου..

Sent from my iPhone using Tapatalk

+1

+ ότι κάποιοι δεν πάνε να πάρουν το δέμα και περιμέέέένεις .... να επιστρέψει το πακέτο,που κάποιος άλλος μπορεί να το ήθελε και ξαναμπαίνεις στην διαδικασία ...

και όποιος σκέφτεται οτι θα του φάω τα λεφτά

οι αξιολογήσεις μου σε διπλανό forum

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα το Corsair ?

Μ ενδιαφερει.

Βαλε με στη σειρα.

Έκλεισε χθες το πρωί (κι αυτό σε διπλανό forum)

αποσυρομαι απο την Noctua

OK , την κρατάω για μένα τελικά.

οπότε

Διαθέσιμα :

Thermaltake DH 101 ->100E

ENERMAX PRO82+ EPR625AWT 625W ->70E

SL7J8 (Intel Pentium 4 550) s775 σκέτος -> 15E

Scythe Mugen 2 Rev. B CPU Cooler (31/8/10 PC1) -> 30Ε @ vx53c (αναμένω απάντηση)

2x Toshiba battery PA3534u-1BRS (1 original ~10' & 1 replacement brand new) πακέτο @ 30Ε

Invishible Shield by Zagg Sony ericsson X8 ( Maximum Coverage) &

Samsung Omnia 1 SGH-i900(full body) ->10E/τεμ

Στις τιμές περιλαμβάνονται τα μεταφορικά (ΚΤΕΛ-ΕΛΤΑ)

(μετά από κατάθεση)

Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites

Νέες τιμές

Thermaltake DH 101 ->95E με το τηλεχειριστήριο ,στη κούτα του.

ENERMAX PRO82+ EPR625AWT 625W ->65E SOLD

SL7J8 (Intel Pentium 4 550) s775 με ψύκτρα -> 15E

2x Toshiba battery PA3534u-1BRS (1 original ~10' & 1 replacement brand new) πακέτο @ 30Ε

Στις τιμές περιλαμβάνονται τα μεταφορικά (ΚΤΕΛ-ΕΛΤΑ)

(μετά από κατάθεση)

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που πεταγομαι σαν την τσουτσου..το ξερω δεν μου πεφτει λογοσ..αλλα οταν βλεπω καποιους να "απαιτουνε" αντικαταβολη για μικρα ποσα λογο "εμπιστοσυνης" τρελενομαι.

Εχετε στειλει ποτε αντικαταβολη?ξερετε οτι τα $$ τα περνεις απο την κουριερ μετα απο κανενα μηνα?

Δλδ θα σου στειλει εσενα με αντικαταβολη πχ 30ευρα πραγμα και θα καψει τα μισα πηγαινε-ελα στην κουριερ για βενζινες λολ.

Τα 2 σεντια μου..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλημέρα σας,

Δεν ενδιαφερομαι για κάτι στην αγγελία, αλλα γράφω για να σας ενημερώσω αγαπητοί μου. Τα παραπάνω ίσχυαν εδώ και πολυ καιρό. Την πατησα και εγώ τότε.

Πλέον αν στείλεις με Γενική Ταχυδρομική (η acs δεν ξέρω τι κανει) δίνεις και λογαριασμό, και σε δυο μέρες τα λεφτά είναι στα χέρια σου. Το γράφω εκ πείρας και οριστε και η επιβεβαίωση, στην προτελευταία ερώτηση, Γενική Ταχυδρομική - Συχνές Ερωτήσεις

Δεν μπορείτε να ζητάτε απο τον άλλο να κανει κατάθεση σε λογαριασμό. Σας ήξερε απο χτες δηλαδή? Αυτο είναι για τρέλα, όχι η αντικαταβολη! Ξέρεις τι διαδικασία χρειάζεται για να κινηθεις δικαστικά αν ο άλλος σου φάει τα λεφτά όταν τα καταθέσεις μπροστά? τότε να δεις βενζίνες... Με την αντικαταβολη μπορείς και να δεις το πακέτο και αν σ αρέσει να το πάρεις, όχι να περιμένεις iPad και να πάρεις ipounto.

Καλή συνέχεια με την αγγελία, και μην τρομοκρατειτε τον κόσμο, και ΠΆΝΤΑ με αντικαταβολή, ΠΟΤΈ κατάθεση μπροστά!

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη σου , δεκτή!

Μη τρομοκρατείς κι εσύ κανέναν, ειδικά στο θέμα μου , το θεωρώ προσβολή προς το άτομο μου.

Έθεσα τους όρους μου κι όσοι συμφωνούν προχωράμε

H acs βάζει τα χρήματα 7+ μέρες μετά (προσωπική εμπειρία).

Η αντικαταβολή (ΕΛΤΑ) έρχεται μια βδομάδα μετά περίπου (αν παραληφθεί το πακέτο , αν όχι -που έχει συμβεί πολλές φορές σε άλλους) το πακέτο έρχεται πίσω ... 1 μήνα μετά ... μιας και θα σταλούν 2 ειδοποιήσεις ανά 15 μέρες.

Προσωπικά θέλω να αποφύγω το τελευταίο , να στείλω κάτι και να περιμένω και τα χρήματα .

Διασφαλίζω ότι ο χ,ψ ενδιαφέρεται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και δεν με εμπαίζει ...

Δεν έχω το χρόνο ούτε την πολυτέλεια να κάθομαι στο σπίτι και να περιμένω τον ταχυδρόμο να μου φέρει τα χρήματα,μιας και εργάζομαι 75 χιλιόμετρα μακρυά από το σπίτι μου .. για να παραλάβω λοιπόν τα χρήματα , θα πρέπει ή να έχω ρεπό ή άδεια για να τα παραλάβω γιατί είναι Επιταγή . Τα ρεπό μου ανά μήνα είναι 3-4 ....

Τα έξοδα της αντικαταβολής/μεταφοράς με coourier είναι σχεδόν 3πλα από των ΕΛΤΑ ..

Κι όσο για την "ασφάλεια" της αντικαταβολής , το ξέρεις ότι κι έτσι μπορεί να εξαπατηθεί κάποιος ...

Μπορεί να σου πει ότι θα σου στείλει ipad (όπως έγραψες) και να σου στείλει σαπούνια ... το ξέρεις πολύ καλά.

Είναι μια Κinder έκπληξη.

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχήν σου ζητάω συγγνώμη αν σε προσέβαλλα! Φυσικά και δεν αναφερόμουν σε σένα ούτε σε κανέναν άλλο συγκεκριμένα.

Νομίζω όμως ότι δεν διάβασες καλά το ποστ μου.

Στις διαπιστώσεις σου λοιπόν απαντώ με το προηγούμενο ποστ μου.

1. Η γενική ταχυδρομική καταθέτει τα χρήματα σε δύο μέρες στον λογαριασμό σου, οπότε και είναι το ίδιο με το να καταθέσει κάποιος τα χρήματα στην τράπεζα. Και δεν είναι επιταγή, είναι χρήμα μετρητό, έμβασμα στο λογαριασμό σου. Ελεγμένο, δοκιμασμένο, τσεκαρισμένο, τέλος.

2. Με την αντικαταβολή μπορείς να ελέγξεις την κατάσταση του πακέτου πριν το πληρώσεις. Οπότε και μπορείς να δεις αν σου έστειλαν σαπούνια και να μην το πληρώσεις, να τον καταγγείλεις, να τον σαπίσεις αν τον βρεις ή ότι άλλο θέλεις.

Kinder έκπληξη δεν είναι γιατί δεν μπορείς να φας το πακέτο. Χειρότερο είναι.

3.Δεν τρομοκρατώ κανέναν, όλοι πρέπει να είναι ενήμεροι για τις επιλογές τους, και για τα ενδεχόμενα που μπορει να τύχουν. Κατα τη γνώμη μου αυτά που γράφω πρέπει να προστεθούν με bold στα υπόλοιπα που γράφονται στην αρχή της κατηγορίας.

Και πάλι καλή συνέχεια και αν σε πρόσβαλλα δεν έγινε εσκεμμένα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.