Jump to content




DJD

Recommended Posts

Επειδή μεγάλωσε και τούτο πάλι, πάμε στην 4η έκδοση του. Να μας ζήσει το νέο ΠΟΘ.

Μπορείτε να βρείτε το προηγούμενο ΠΟΘ εδώ: http://www.thelab.gr/off-topic/peite-o-ti-thelete-3-0-a-87377-209.html

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα σε εναν προμηθευτη μου μια ερωτηση για κατι σκληρους και πηρα την ακολυθη απαντηση...

Γεια σου Γιαννη.

Μόλις μου απάντησαν από εξωτερικό και τα νέα είναι δυσάρεστα...

Λόγω της πλημμύρας στην Ταϋλάνδη, έχουν παγώσει όλες οι πωλήσεις σε δίσκους.

Θα προκύψει μεγάλο πρόβλημα διαθεσιμότητας και αύξηση τιμών σε όλους τους δίσκους!!!

Αυτά μου μεταφέρουν από εξωτερικό και σας τα λέω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μεγάλωσε και τούτο πάλι, πάμε στην 4η έκδοση του. Να μας ζήσει το νέο ΠΟΘ.

Μπορείτε να βρείτε το προηγούμενο ΠΟΘ εδώ: http://www.thelab.gr/off-topic/peite-o-ti-thelete-3-0-a-87377-209.html

E, ψιτ, αγαπούλα...

1. astrolabos 660

2. filthy_dwarf 657

3. Hydra 568

4. uNick 483

5. Lakisss 426

6. victor 377

7. Periklis_pap 360

8. honda22 343

9. Wizard! 273

10. PetrosD 270

Link to comment
Share on other sites

--- Λιακόπουλος mode on ---

Πληροφορίες εκ των έσω λένε ότι ο DJD ετοιμάζεται να ξεκινήσει καινούριες εκδόσεις σε όλα τα sticky threads του oftopic, για να φαίνεται παντού το όνομά του.

Κάποιοι, μάλιστα, ισχυρίζονται πως προσπαθεί να περάσει μηνύματα στο υποσυνείδητο... :p

Τι, δε με πιστεύετε; Δείτε και μόνοι σας:

attachment.php?attachmentid=46360&stc=1&d=1319043623

--- Λιακόπουλος mode off ---

post-9381-1416075560,2446_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

E, ψιτ, αγαπούλα...

1. astrolabos 660

2. filthy_dwarf 657

3. Hydra 568

4. uNick 483

5. Lakisss 426

6. victor 377

7. Periklis_pap 360

8. honda22 343

9. Wizard! 273

10. PetrosD 270

Πρωτη φορα καποιος διαφημιζει το ποσο σπαμμ00ρ ειναι... τσκ τσκ σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας Νικο Τσαμτσικα?

Μετα παντως απο το πρωτο ΠΟΘ που σου τον ακουμπησε αισθησιακα στα μαγουλα ο εαγκαγκα6γκαγ6καγκα6γκα... εχεις παρει φορα. Πρεπει να σου εμεινε ψυχολογικο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.