Jump to content



DJD

Recommended Posts

Πρωτη φορα καποιος διαφημιζει το ποσο σπαμμ00ρ ειναι... τσκ τσκ σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας Νικο Τσαμτσικα?

Μετα παντως απο το πρωτο ΠΟΘ που σου τον ακουμπησε αισθησιακα στα μαγουλα ο εαγκαγκα6γκαγ6καγκα6γκα... εχεις παρει φορα. Πρεπει να σου εμεινε ψυχολογικο...

Είμαι σταθερή αξία. Όλοι οι άλλοι ήταν διάττοντες αστέρες. Ήλθαν και απήλθαν:p

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία είδα τις νέες εκδόσεις στα θέματα. Ούτε ενημέρωση, ούτε προειδοποίηση όπως την άλλη φορά, ούτε λινκ με το ΠΟΘ4 στο τελευταίο ποστ του ΠΟΘ3. Τυχαία μπήκα να γράψω στο ΠΟΘ3 ότι έχει πέσει σιγή λόγω του αγώνα και το βρήκα κλειδωμένο.

πολύ γρήγορα το παμε..

Ναι, κι εγώ έτσι νομίζω.

E, ψιτ, αγαπούλα...

1. astrolabos 660

2. filthy_dwarf 657

3. Hydra 568

4. uNick 483

5. Lakisss 426

6. victor 377

7. Periklis_pap 360

8. honda22 343

9. Wizard! 273

10. PetrosD 270

Είμαι μέσα στη 10άδα!:happy2::dance3:

Είμαι πολύ συγκινημένος! Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον υπολογιστή μου, το πληκρολόγιό μου, τον internet browser, τα add-ons με τη διόρθωση ορθογραφικών που τις λίγες φορές που κάνω λάθος με διορθώνουν και.... και..... και....:thank_you2:

Ο Χάγια! Πού είναι ο Χάγια; Πέρασα και τον Χάγια!!!:clap:

Το ονομα (version 4.0) μου αρεσε οταν ηταν εκτος παρενθέσεων

Οποιος ειναι μαζι μου να κανει :T:

Σοβαρά, θα μπορούσαν να φύγουν οι παρενθέσεις, έτσι ώστε να υπάρχει ομοιομορφία με τα προηγούμενα ΠΟΘ; Please, ε, φανταστικέ founder;

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά, θα μπορούσαν να φύγουν οι παρενθέσεις, έτσι ώστε να υπάρχει ομοιομορφία με τα προηγούμενα ΠΟΘ; Please, ε, φανταστικέ founder;

[MENTION=23]DJD[/MENTION]

Αφού βγήκαν από το ΠΟΘ πρέπει να βγουν και από τα άλλα για ομοιομορφία. :p

Link to comment
Share on other sites

κάποιες λίγες φωτογραφίες από το μετά της πορείας (βασικά τα αποτελέσματα των επεισοδίων είναι αυτά)

athens strike pictures - Photobucket

11-12 και 15 φωναζαν και για αλλα κλικ...δεν τα εκανες??

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα τον Ολυμπιακο με καταπληκτικη εικονα απο ERT HD. Δυστυχως το φλασακι που εγραφα ηταν αργο και εχει γραφει χαλια. Δειτε ομως σε ενα αλλο που δοκιμασα τωρα την ποιοτητα εικονας. Αντε να ακολουθησουν και αλλα καναλια ετσι....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rZNpc5DDEQA]ERT HD MARSEILLE - ARSENAL - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.