Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εδώ και χρόνια Merenda. Δοκίμασα για 2 εδομάδες Nutella, αλλά δε στάθηκε στο ύψος των προσδοκιών. Οπότε Merenda FTW.

POLL.NOW.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Skippy, αλλα παρε το chunky (εχει κομματακια μεσα) αλλιως το σκετο ειναι μονο κρεμα.

skippy +1, αν και προτιμώ την κρέμα γιατί η chunky έχει πολύ μεγάλα κομμάτια για τα γούστα μου..

της calve δεν είναι κακή αλλά είναι πιο "καμμένη" και δεν είναι τελείως smooth,

η jif & reese's είναι ωραίες αλλά άντε να την βρείς,

sun pat μακριά

Link to comment
Share on other sites

Εχει το supermarket Ηπειρωτισσα στην Βαρη, αλλα ειναι φαρμακι απο τιμες (γενικα με οτι ξενο προιον..)

μωρέ την ξέρω την ηπειρώτισσα, από τότε που κυκλοφορούσαν κατσαρίδες στο μαγαζί, εκεί κοντά μεγάλωσα

αλλά τα έχει όλα +20% πάνω από ότι ένα κοινό σ/μ

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριούνται εκεί στο Youtube να κάνουν την μία αλλαγή μετά την άλλη και μάλιστα άστοχες... Την προηγούμενη βδομάδα ήταν τα 12 related videos μέσα στο πεδίο του video... Τώρα έκαναν κι άλλη στην μπάρα του playlist στο κάτω μέρος με αποτέλεσμα να χωράνε μόνο 6 videos σε ανάλυση 1920χ1200......

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριούνται εκεί στο Youtube να κάνουν την μία αλλαγή μετά την άλλη και μάλιστα άστοχες... Την προηγούμενη βδομάδα ήταν τα 12 related videos μέσα στο πεδίο του video... Τώρα έκαναν κι άλλη στην μπάρα του playlist στο κάτω μέρος με αποτέλεσμα να χωράνε μόνο 6 videos σε ανάλυση 1920χ1200......

Άσχετο αλλά επειδή είπες Youtube, χτες ήμουν σε ένα info session & mock interview της Google και γνώρισα έναν software engineer και όταν τον ρωτήσαμε τι κάνει στη Google είπε: "I am the guy responsible for blocking pr0n in YouTube, sorry guys" :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.