Jump to content



Τι mp3 ακούτε αυτή τη στιγμή; v2.0 (MusicLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 22 λεπτά, το μέλος rory έγραψε:

 

Το άκουγα προχτές. Μου θυμίζει το ριφφ αρκετά έντονα, το παρακάτω

 

Παρόλα αυτά, πολλοί περιμένουν το νέο άλμπουμ (including me)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, tommybertsen said:

Το άκουγα προχτές. Μου θυμίζει το ριφφ αρκετά έντονα, το παρακάτω

 

Παρόλα αυτά, πολλοί περιμένουν το νέο άλμπουμ (including me)

 

Ναι μοιάζει. Δεν ενθουσιαστικά πάντως,περιμένω και εγώ το άλμπουμ.

 

Πάμε παρακάτω...

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είναι ερωτηματολόγιο, όποιος επιθυμεί ας το συμπληρώσει. Αν κακώς το έβαλα εδώ ας μεταφερθεί όπου νομίζετε. Δεν χρειάζεται να γνωρίζετε κάτι σχετικό για τον Νίκο Σκαλκώτα ούτε καν να τον έχετε ακουστά, απλως να είστε μουσικόφιλοι, οποιουδήποτε είδους μουσικής. Είναι ανώνυμο. Με παρακάλεσαν να το γνωστοποιήσω, δεν έχω καμία προσωπική εμπλοκή, είναι για την Μουσική Βιβλιοθήκη «Λίλιαν Βουδούρη» του Μεγάρου Μουσικής Αθηνών. Ευχαριστώ.

Ερωτηματολόγιο για το Νίκο Σκαλκώτα
Ποιος ήταν ο Νίκος Σκαλκώτας; Ποια η σημασία του έργου του για τη μουσική ιστορία της χώρας μας; Συμπληρώνοντας το σύντομο αυτό ερωτηματολόγιο θα μας βοηθήσετε να μελετήσουμε το ενδιαφέρον του κοινού σχετικά με τον Νίκο Σκαλκώτα, με σκοπό να σχεδιάσουμε αποτελεσματικές ψηφιακές εμπειρίες για την ανάδειξη της ζωής και του έργου του.
Η έρευνα αυτή πραγματοποιείται στο πλαίσιο του έργου ΑΡΙΑ - Επαύξηση της πρόσληψης του μουσικού έργου με τη χρήση καινοτόμων λύσεων και αρχειακού υλικού [ARIA – Augmenting the Reception of music through Innovative solutions and Archives], το οποίο έχει χρηματοδοτηθεί στη δράση του Β’ Κύκλου του ΕΡΕΥΝΩ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ-ΚΑΙΝΟΤΟΜΩ, ΕΣΠΑ 2014-2020, με στόχο την υλοποίηση μιας επαυξημένης εμπειρίας στη Μουσική Βιβλιοθήκη "Λίλιαν Βουδούρη" αξιοποιώντας ψηφιακό αρχειακό υλικό. Η διάρκεια του ερωτηματολογίου δεν ξεπερνά τα 15-20 λεπτά και η συμμετοχή σας θα είναι ανώνυμη.

 

qlttUdZFdo9Zp4pRt3nrbtcApEOlT9MoTLTIWS_t
DOCS.GOOGLE.COM

Ποιος ήταν ο Νίκος Σκαλκώτας; Ποια η σημασία του έργου του για τη μουσική ιστορία της χώρας μας; Συμπληρώνοντας το σύντομο αυτό ερωτηματολόγιο θα μας βοηθήσετε να μελετήσουμε το...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.