Jump to content


Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Altered Carbon

 Δυνατοτατο για τους φανς SciFi.

Ωραία σκηνικά, καλοφτιαγμένο.

Το ξεκίνησα εχθές.

 

 

Και εγω το τελειωσα προχθες  :p

 

 

 

 

Πολυ καλο , 10 επισοδειακια χωρις να κουραζουν , με την πλοκη να τρεχει συνεχως . 

Η ατμοσφαιρα σαφως το μεγαλο του ατου αλλα και η δεσποινις ορτεγκα , πιστολι  :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2018 at 4:19 ΜΜ, το μέλος kpetros έγραψε:

 

 

Και εγω το τελειωσα προχθες  :p

 

 

 

 

Πολυ καλο , 10 επισοδειακια χωρις να κουραζουν , με την πλοκη να τρεχει συνεχως . 

Η ατμοσφαιρα σαφως το μεγαλο του ατου αλλα και η δεσποινις ορτεγκα , πιστολι  :hehe:

Θα συμφωνήσω, κ ειδικά η υπαστυνόμος Ορτεγκα..... :p

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα το Ghost Wars.

ghost-wars.jpg

 

Όντως με φαντάσματα έχει να κάνει. Είναι αρκετά light, σε καμία περίπτωση horror. Παίζουν αρκετοί γνωστοί ηθοποιοί, ο πρωταγωνιστής βέβαια δεν έχει καθόλου δυναμική και μερικές φορές εκνευρίζει. Απογευματάκι αντί για Τροχό της Τύχης μετά τη δουλειά (εκεί λίγο πριν αρχίσει το Master Chef), είναι ότι πρέπει :D 

Link to comment
Share on other sites

Jessica Jones

Μια 35άρα με κοριτσίστικο πρόσωπο και υπερφυσική δύναμη, μιμείται όσο μπορεί  τον Χάμφρεϊ Μπόγκαρτ όταν έπαιζε τον  ρόλο του ντετέκτιβ  Φίλιπ Μάρλοου ήρωα των μυθιστορημάτων του Raymond Chandler

Αν μη τι άλλο είναι ενδιαφέρον   

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/user/ExtraCreditz

 

ως animation  , γράφουν κυρίως για gaming αλλά τα playlist με ιστορία είναι καταπληκτικά

με ολόκληρα web επεισόδια αφιερωμένα σε ενδιαφέρουσες ιστορικές προσωπικότητες όπως

 

Αννίβα, Ναύαρχο Yi , Greek Dark Ages,  Simon Bolivar , Ιουστινιανό, Βελισσάριο και 

πολλούς ακόμη. 

 

Το μοναδικό που δεν μου αρέσει , είναι το παλικάρι που τα γράφει και μετά αναλύει , προς τιμήν του, 

τα λάθη που παίχτηκαν στο τέλος μιας σειράς επεισοδίων. Εκεί όμως βγάζει κάτι πολύ επιτηδευμένο στα δικά μου μάτια.

 

Για όποιον ενδιαφέρεται επίσης για ιστορικές μάχες , 

 

Kings & Generals

BazBattles

Historia Civilis 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/17/2018 at 11:20 PM, akilleas said:

Παιδιά, τελικά το La Casa De Papel πόσα επεισόδια είναι.

Βλέπω στο διαδίκτυο για 1 κύκλο με 15, ενώ εγώ έχω 2.

Ο 1ος έχει 13 και ο 2ος 6...

Τι ισχύει τελικά;;;

Δεν ξερω, στο netflix εχει μονο 13. Βεβαια δεν το εχω δει γιατι δεν εχει ελληνικους υποτιτλους και δεν ξερω ισπανικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω, στο netflix εχει μονο 13. Βεβαια δεν το εχω δει γιατι δεν εχει ελληνικους υποτιτλους και δεν ξερω ισπανικα.


Συνολικα 15. Το εχουν σπασει σε 9 ο 1ος κυκλος και 6 ο 2ος.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.