Jump to content


Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 16 λεπτά, το μέλος jesus έγραψε:

Oxi δεν ειναι ειναι skippable.Ρομαντικοπιπες εχουν και τα τεσσερα επεισοδια αλλα εχω πλεον συνηθισει.Πεφτει μπολικο ξυλο παντως.

Σαστισα λιγο με την σβαστικα :huh:

i200^cimgpsh_orig.JPG

 

Συμφωνω με το ατροφια εγκεφαλου αλλα εγω προσωπικα γουσταρω με οτι ειναι σειρες απολυτα ειλικρινεις ως προς το τι προσφερουν,σκουπιδια δλδ για να περασει χαλαρα λιγη ωρα.

Αυτο που δεν αντεχω εγω ειναι ο "δηθενισμος" αλλων σειρων που ενω προσφερουν επισης σκουπιδια(lost πχ) το παρουσιαζουν λες και  νομιζουν οτι εχουν φτιαξει κανενα τηλεοπτικο θαυμα .Αλλα παραδειγματα (και πολυ πιο προσφατα ) δεν λεω γιατι θα φαω  κανα μπαν απο εδω μεσα:hehe:

Μαζί σου όπως το εξηγείς, εξάλλου μην λέω ψέμματα μου αρέσει και εμένα να βλέπω σκουπίδια για να περνάει η ώρα και ο καθένας φυσικά έχει διαφορετικό γούστο.
Βέβαια θα διαφωνήσω λίγο σχετικά με το LOST όχι ότι ήταν καμια υπερπαραγωγή αλλά είχε ένα πανέξυπνο σενάριο που σε συνεργασία με τα flashbacks το πήγαιναν αλλού σε άλλο επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

 

 

θα ξεκινήσω το dark, για να δούμε άμα είναι τόσο καλό όσο λένε B)

 

Είδα μέχρι στιγμής τα 5 πρώτα.

Πολύ ατμοσφαιρικό. Περιμένω βέβαια το κλείσιμο...για ολοκληρωμένη άποψη...

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως καπου στη μεση ειχα καταλαβει ακριβως τι γινεται. Μαλλον εχω δει πολλες τετοιες παρανοιες...

Spoiler

Το μονο που δεν ειχα καταλαβει μεχρι ενα σημειο οτι μπορουσανε να πανε και +66 - 66 χρονια.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.