Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 7 λεπτά, το μέλος akilleas έγραψε:

The Rain (TV Series 2018– ) - IMDb

 

 

Είδα μονορούφι τα 6 επεισόδια.

Μου άρεσε πάρα πολύ.

 

Δεν διαβάζω τα καλύτερα. Το σκέφτομαι. 

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Είδα το "The Mist" του Netflix, χλιαρό με 2-3 καλά επεισόδια (10 στο σύνολο). Παρόμοια ιστορία με την ταινία αλλά λίγο διαφορετικό το σκηνικό. Επίσης σημαντικό, μάλλον θα ξεδιπλώσει λίγο περισσότερο την ιστορία (δεν δίνω spoiler). Δεν είναι για hardcore tv-series watchers. Είναι να βλέπεις 1 επεισόδιο τη φορά λίγο πριν κοιμηθείς. 

 

Έχω αρχίσει το "The Alienist" του Netflix επίσης. Αρκετά καλό, καλο-γυρισμένο με όμορφη ατμόσφαιρα. Παίζουν 3 γνωστοί ηθοποιοί και έχει ενδιαφέρον ιστορία. Δεν είναι όμως για binge-watch. Είναι βαρύ, σχετικά αργό και δεν έχει πάντα τη δράση που περιμένεις. Προσωπικά μου αρέσει.

 

Άρχισα το Westworld Season 2. Όπως ακριβώς το περίμενα, στο ίδιο σκηνικό. Βέβαια, υπάρχουν κάποιες εκπλήξεις. Δεν αναφέρομαι προφανώς. Χωρίς να είμαι σίγουρος διότι έχουν κυκλοφορήσει λίγα επεισόδια, έχω την εντύπωση ότι έριξαν το budget. Εγώ πάντως θα το δω.

Link to comment
Share on other sites

To Barry δεν κακό αρκεί να μην το δεις σαν κωμωδία μόνο.

΄Έχει κάποιες αρκετά dark φάσεις στα πλαίσια μαύρης κωμωδίας ενώ 

είναι πολύ καλό άμα κάποιος θέλει να παρακολουθήσει μαθήματα ηθοποιίας.

 

Κάνει κοιλιά μεταξύ 3ου και 5ου  αλλά απο εκεί και πέρα ξαναγίνεται ενδιαφέρον.

 

Τo Silicon Valley είναι που ψάχνεται τώρα στο 5ο κύκλο, ακόμη ψάχνουν ισορροπίες στη μετα Bachman εποχή.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που λες τι άλλο θα μας δείξει το Blacklist, σου πετάει την μεγαλύτερη ανατροπή στα τελευταία λεπτά, μένεις κάγκελο και περιμένεις να έρθει ο Σεπτέμβριος/Οκτώβριος...

 

Μιας και φέτος δεν είδα τo δεύτερο κύκλο του Designated Survivor (κυρίως λόγω βαρεμάρας) και σε συνδιασμό με το γεγονός ότι έφαγε κόψιμο, υπάρχει κάποιος που να το είδε να μου πει εάν αξίζει να ασχοληθώ μαζί του;

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

Βλεπει κανεις το  "Thirteen reasons why" ?

Πρώτο κύκλο, περιμένω να βρώ χρόνο να δω τον δεύτερο.

πριν 5 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Μιας και φέτος δεν είδα τo δεύτερο κύκλο του Designated Survivor (κυρίως λόγω βαρεμάρας) και σε συνδιασμό με το γεγονός ότι έφαγε κόψιμο, υπάρχει κάποιος που να το είδε να μου πει εάν αξίζει να ασχοληθώ μαζί του;

Άντεξες βρε θηρίο όλο τον πρώτο κύκλο; :hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, YDinopoulos said:

Βλεπει κανεις το  "Thirteen reasons why" ?

Είδα 3 επεισόδια αλλά δεν την πάλεψα και το έκοψα γιατί μου φάνηκε αδιάφορη η υπόθεση. Βελτιώνεται μετά;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.