Jump to content


Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος honda22 έγραψε:

 

But is it scary?

 

Έχει τις στιγμές του. Είναι αρκετά ωραίο και σε παρασύρει να βλέπεις δύο δύο τα επεισόδια.

Χρησιμοποιεί την νέα τακτική της ανάμειξης των χρονικών ροών, πράγμα που προφανώς γίνεται για να βγει πιο μεγάλη η σειρά. Για παράδειγμα, σου δείχνει μια σκηνή Α και μετά από δύο επεισόδια στην ξαναδείχνει ενώ σου έχει δείξει και το υπόβαθρο της, οπότε την κατανοείς καλύτερα. Έτσι κλείνει και το 10ο επεισόδιο όπου πλέον οι απορίες που σου έχουν δημιουργηθεί από τη σειρά, ξεδιαλύνονται όλες.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μπουρδιτσα μου φαινεται εμενα το american horror story μεχρι στιγμης τουλαχιστον.Crossover δυο παλιων σεζον (το ξεραμε αυτο) που δεν θυμαμαι σχεδον τπτ και δεν μου αρεσαν και ιδιαιτερα.

Καλα ειδικα η σεζον με τις μαγισσες ηταν για γελια.Harry potter με γυναικείο καστ ,το horror ειχε παει περίπατο.

Πολυ overrated σειρα γενικα imo,ολοκληρη καλη season δεν εχει.

 

Ξερει κανεις αν το daredevil συνδέεται με τις 2 προηγουμενες σεζον και με τι αλλες σειρες τις marvel?Δεν θυμαμαι τπτ (τι πανε και βγαζουν σεζον μετα απο 2 χρονια ελεος) και δεν εχω δει αλλη σειρα της marvel?

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, jesus said:

Ξερει κανεις αν το daredevil συνδέεται με τις 2 προηγουμενες σεζον και με τι αλλες σειρες τις marvel?Δεν θυμαμαι τπτ (τι πανε και βγαζουν σεζον μετα απο 2 χρονια ελεος) και δεν εχω δει αλλη σειρα της marvel?

 

Το μόνο που χρειάζεται να έχεις δει, πέρα από τις 2 προηγούμενες season, είναι το τέλος του defenders.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2018 at 8:10 PM, jesus said:

Μπουρδιτσα μου φαινεται εμενα το american horror story μεχρι στιγμης τουλαχιστον.Crossover δυο παλιων σεζον (το ξεραμε αυτο) που δεν θυμαμαι σχεδον τπτ και δεν μου αρεσαν και ιδιαιτερα.

Καλα ειδικα η σεζον με τις μαγισσες ηταν για γελια.Harry potter με γυναικείο καστ ,το horror ειχε παει περίπατο.

Πολυ overrated σειρα γενικα imo,ολοκληρη καλη season δεν εχει.

 

 

 

 Αυτο με τις μαγισσες ηταν λιγο βαρετο, ειναι αληθεια, ΑΛΛΑ εφοσον ειναι η τελευταια σεζον, θελει να σου δειξει οτι ολα σχετιζονται, ακομα και το haunting house στην αρχη ...

Link to comment
Share on other sites

Το Hill House πολύ δυνατό. Έχει σχετικά καλές ερμηνείες, καλό background story ανά χαρακτήρα, ωραία και αρκετά απροειδοποίητα scary πραγματακια χωρίς να διαλυεις τα ηχεία της τηλεόρασης και πολύ όμορφα σκηνικά. Πάω στο έβδομο επεισόδιο απόψε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προνόησα και τα ειδα και τα 10 Παρασκευη βραδυ προς Σαββατο πρωι . Απο τις λιγες σειρες που δεν πατησα fast forward σε καποιο επεισοδιο.:T:

 

Πιθανοτατα παει για 2η σεζον

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, trib said:

Το Hill House πολύ δυνατό. Έχει σχετικά καλές ερμηνείες, καλό background story ανά χαρακτήρα, ωραία και αρκετά απροειδοποίητα scary πραγματακια χωρίς να διαλυεις τα ηχεία της τηλεόρασης και πολύ όμορφα σκηνικά. Πάω στο έβδομο επεισόδιο απόψε.

Συμφωνώ κι επαυξάνω.

Ελπίζω να ολοκληρωθεί και ωραία η σεζόν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έψαχνα να βρω κατηγορία "Casting fail", δεν βρήκα, κάποια στιγμή σκέφτηκα τα ανέκδοτα, αλλά για τους λάτρεις του Witcher δεν θα είναι αστείο, οπότε το βάζω εδώ

 

Netflix shows off Henry Cavill as Geralt, internet isn't convinced - TechSpot

 

 

Με 3 ώρες επιπλέον μέικαπ, ίσως κάτι να γίνεται, αλλά νομίζω ότι το Netflix έχει αρκετά χρήματα να πείσει τον Mads Mikkelsen για τον ρόλο, ακόμα και αν αυτός δεν θέλει ή δεν μπορεί.

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, yanni said:

Έψαχνα να βρω κατηγορία "Casting fail", δεν βρήκα, κάποια στιγμή σκέφτηκα τα ανέκδοτα, αλλά για τους λάτρεις του Witcher δεν θα είναι αστείο, οπότε το βάζω εδώ

 

Με 3 ώρες επιπλέον μέικαπ, ίσως κάτι να γίνεται, αλλά νομίζω ότι το Netflix έχει αρκετά χρήματα να πείσει τον Mads Mikkelsen για τον ρόλο, ακόμα και αν αυτός δεν θέλει ή δεν μπορεί.

 

που είναι το μούσι ρε?
θα μας τρελάνουν εκεί στο netflix .... (μακάρι να είχαμε mads.... αλλά δυστυχώς δεν το βλέπω να γίνεται)

συμφωνώ με κάτι που αναφέρθηκε στο άρθρο
σαν γερασμένος legolas .... προσπαθούν εκεί στο netflix να του μισήσουμε μάλλον

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο hate από τώρα, και μένα δεν μου λέει πολλά σαν ηθοποιός ο cavill και η φωτογραφία είναι κακή αλλά ας τον δούμε στην πράξη για να κρίνουμε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.