Jump to content


Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Ήταν διαφορετικό από το συνηθισμένο, αλλά όχι δε θα έλεγα ότι με κούρασε.

Και τα flash-back ή τα camera footages και γενικώς αυτά που διέκοπταν τη ροή, ίσα ίσα το έκαναν πολύ πιο αστείο.

Γενικώς μου αρέσουν τα mockumentaries. Το Extras π.χ. του Gervais είναι επικό.

Μωρε σαν σειρα ηταν πραγματικα μοναδικη.

Απλως νομιζω δεν "μου κατσε" καλα το γυρισμα σε δαυτη.

Οπως ειχα πει στο προηγουμενο thread μου θυμιζει ταξιδι με 9μποφορ νοτια.

Κατα τα αλλα ΑΑΑ stuff.

Και το EXTRAS πολυ μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχετε δει το breaking bad ριξτε του μια ματια, απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει τελευταια. Μπαινει ανετα στο top 5 μου μαζι με τα dexter, entourage, suparnatural και friends.

Το είχα σταματήσει στα μισά της 2ης Season, αλλά με τόσα καλά που ακούω εδώ το ξαναξεκίνησα. Ομολογώ ότι οι 2 πρώτες Seasons με εξαίρεση 1-2 επεισόδια ήταν τουλάχιστον βαρετές. Ενδιαφέρον άρχισε να έχει προς το τέλος της δεύτερης. Τώρα βρίσκομαι στο 3ο της 3ης και έχει αρχίσει να με κάνει να θέλω καπάκι το επόμενο...

Link to comment
Share on other sites

The Walking Dead

ξεκινησε μετρια και ανεβηκε προς το τελος

Εμένα μου άρεσαν και τα 3 επεισόδια του 2ου κύκλου μέχρι στιγμής, πολύ δράμα βέβαια, αλλά ωραία.

Επίσης μου άρεσε αρκετά και το τελευταίο του Dexter, αν κι έχει παραμαλακώσει.. meh.

Link to comment
Share on other sites

Είχε καλό τέλος όμως.

Προσοχή! Μόνο όσοι το έχουν δει.

Καλά τον είχα κόψει για κ@λοπαίδι τον Shane από την αρχή της σειράς..

και εγώ κάτι τέτοιο θα έκανα στη φάση με τον χοντρό

Link to comment
Share on other sites

Series Eighteen will start in January 2012 following a Christmas special in December 2011. The special will be a route across India, one of the many countries Top Gear plan to visit over the course of the new series, according to Jeremy Clarkson. Shooting in India began on 2nd October, with the first leg of the shooting beginning in suburbs of Mumbai.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μου άρεσε αρκετά και το τελευταίο του Dexter, αν κι έχει παραμαλακώσει.. meh.

Είμαστε σε τελείως διαφορετικά μήκη κύματος μου φαίνεται. Το τελευταίο μου φάνηκε πολύ βαρετό... :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.