Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

απο τί ?

εμένα με πιάσανε τα νεύρα μου :( είμαι στην δουλεία ( πατήσια ) και δεν μπορώ να πάω σπίτι μου ( Θρακομακεδόνες ) λόγο χιονιού :mad:

Από αυτό

http://www.outofspecs.gr/forum/showthread.php?p=16850#post16850

7 ώρες non-stop

Link to comment
Share on other sites

Vatos που στα Πατήσια είσαι?

Τελικά, αυτό που κατάφερα με το δίσκο είναι να βλέπει κανείς τα δεδομένα από προγράμματα που τρέχουν σε dos. Κατέβασα και το seagate sea tools και πάλι τα βλέπει...Στα windows γιατί δεν μπορώ να δω τον δίσκο, έστω και ως raw image of data?

Link to comment
Share on other sites

από την μεταμόρφωση και πάνω προς λαμία παίδες όποιος έιναι από Αθήνα μόνο με αλυσίδες και πάλι δύσκολα

μιλάμε για τρελό χιόνι :Dbanana:finger010:

hpim1950id6.th.jpghpim1951oi9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

το σκέφτομαι αλλά

1) είμαι κομμάτια από την δουλειά :o

2) κάνει πολύ κρύο για το κωλ@ρ@κι μου :D

3) θα γεμίσει το stacker χιόνι είναι ανοιχτό από παντού και δεν παίζει να τα βγάλω όλα έξω για ευνοήτους λόγους banana

Link to comment
Share on other sites

Κυριες και κυριοι καλησπερα σας, ακολουθει η προγνωση καιρου απο την OufOfSpecs:

Βenchοκαιρος και αυριο στη NorthBridge αλλα και την Southbridge Ελλάδα. Προβλεπονται ανωδικα 3d marks και scores cpuz καθως επισης χαμηλες νεφωσεις σε timings με SPD. Ωστοσο, σε κανονικα για την εποχη επιπεδα θα παραμεινουν τα VCore και τα VDIMM. Η θερμοκρασία δεν θα ξεπερασει τους -50 βαθμους Κελσίου ενώ κατά το πρωί θα έχουμε ισχυρούς ανέμους και βοριαδες που θα ενισχύσουν ακόμα περισσότερο τους overclockers μας να επιτελεσουν το εργο τους.

Ας δουμε τωρα το FSB στις 20 μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας.

..... .... .... ... .... . . . . . .! οοοο!

Αυτη ηταν η προγνωση του καιρου απο την OufOfSpecs Team. Καληνυχτα σας νυχτα και σας ευχομαστε καλα κλόκια ρέι :p

Link to comment
Share on other sites

Κυριες και κυριοι καλησπερα σας, ακολουθει η προγνωση καιρου απο την OufOfSpecs:

Βenchοκαιρος και αυριο στη NorthBridge αλλα και την Southbridge Ελλάδα. Προβλεπονται ανωδικα 3d marks και scores cpuz καθως επισης χαμηλες νεφωσεις σε timings με SPD. Ωστοσο, σε κανονικα για την εποχη επιπεδα θα παραμεινουν τα VCore και τα VDIMM. Η θερμοκρασία δεν θα ξεπερασει τους -50 βαθμους Κελσίου ενώ κατά το πρωί θα έχουμε ισχυρούς ανέμους και βοριαδες που θα ενισχύσουν ακόμα περισσότερο τους overclockers μας να επιτελεσουν το εργο τους.

Ας δουμε τωρα το FSB στις 20 μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας.

..... .... .... ... .... . . . . . .! οοοο!

Αυτη ηταν η προγνωση του καιρου απο την OufOfSpecs Team. Καληνυχτα σας νυχτα και σας ευχομαστε καλα κλόκια ρέι :p

:finger010::finger010::finger010: :D:D:finger011::finger011::brutal006::sauer014:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.