Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Δεν ειναι ολα τοσο ροδινα..

Ενα μικρο ποσοστο επιθυμει..και ενα αλλο οχι.

Ας πουμε απο το δικο μου κεντρο πηγαν συνολικα 163 ατομα.

Τα ~90 θελανε..οι αλλοι αναγκαστηκα..

φανταζομαι οτι δε μπορεις να πεις οχι και πας εκει θες δε θες.πικρα φιλε.κουραγιο.παντως δεν ειναι οτι και καλυτερο.οσον αφορα την αυξηση της θητειας εκει μεσα ακουγεται τπτ?απο ανωτερους κυριως γιατι τα φανταρακια λενε ραδιο αρβυλα

Link to comment
Share on other sites

Ποια αύξηση θητείας; Ο καθένας το μακρύ του και κοντό του λέει. Άλλος 12 μήνες, άλλος 14.

Βγήκε ο Βενιζέλος και είπε ότι δε θα αυξηθεί.

ακριβως.αυτο λεω.γιατι εχει γινει ραδιο αρβυλα οτι θα παει 12 και 14?και βγαλανε ολοι το πορισμα οτι επειδη το κρατος δεν μπορει να πληρωνει εποπ και λοιπα.αυτη η διαροοη πως προεκυψε?πεζει κατι πισω απο αυτη τη φημη?γιατι ολα ξαφνικα ανακοινωνονται

Link to comment
Share on other sites

Ποια αύξηση θητείας; Ο καθένας το μακρύ του και κοντό του λέει. Άλλος 12 μήνες, άλλος 14.

Βγήκε ο Βενιζέλος και είπε ότι δε θα αυξηθεί.

Ο steve jobs τι λέει?

Αν δεν το πει αυτός.............δεν

Ρεει εμείς που καναμε 22 και 23 μηνες πάθαμε τίποτα?Μην τρελένεστε έτσι ...

Link to comment
Share on other sites

Που να ψοφήσεις μωρή, για τον Θεό σου στις 6.30 κοιμήθηκα. Δε φτάνει που με σήκωσε η άλλη η παλαβή να την πάω στο σχολείο στις 8.00 και οδηγούσα σαν το zobie, μόλις πέφτω στο κρεββάτι αρχίζεις να γκαρίζεις "Καλημεεερα Κατερινούλα, τι κάνει ο Βαγγέλης ; Ναι ; Αχαχαχαχαχα σε καλό σου. Τι κάνεις ματάκια μου ; Που σαι εσύ ; Ο Γώγος είναι στο συνεργείο, ναι δουλεύει. Αχαχαχα. Εκανε φραπέ ; Ερχομαι έρχομαι". Και συνεχίζεις έτσι ; "Καλημέρα γειτόνισσα, τι κάνεις καλή μου γειτόνισσα, πώς είναι ο Μπάμπης, γύρισε από την δουλειά ;" Πανάθεμά μωρή σκύλ@ 8.30 η ώρα το πρωί είναι τι τσιρίζεις ; Δεν έχω και κλιματιστικό και αναγκαστικά έχω ανοιχτή την μπαλκονόπορτα. Εχει πάει 9.10 και δεν έχεις βάλει γλώσσα μέσα και τα dB παραμένουν στο ίδιο επίπεδο. Εεεεε που να σε πάρει και να σε σηκώσει τα τραβάει ο οργανισμός σου.

Killer neighboor playlist initializing. . . . .

1) Angel of Death - Slayer

2) Reign of Blood - Slayer

3) Kill_As_One_-_Death_Angel

4) No Prisoners - Megadeth

5) Bonded by Blood - Exodus

6) Overkill_-_Elimination

7) Death_Angel_-_Seemingly_Endless_Time

8) Enemy of God - Kreator

9) Deathrider - Anthrax

10) Dyers Eve - Metallica

και αν συνεχίσεις, έχω και κιθάρα με 100W υβριδική λάμπα. Κανόνισε! Εφτιαξα μερέντα με ψωμί και σε περιμένω! Ατοιμη, άτοιμη γυναίκα του διαβόλου! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι τι να πω που μου αρέσει όταν ξυπνάω να ακούω κάποιον να μιλάει ή έστω μία τηλεόραση να παίζει?

Αλλά και εκεί γκαντέμης! Όταν είμαι σπίτι το πρωί ή έχουν φύγει όλοι ή κοιμούνται όλοι και σκυλοβαριέμαι..τη βγάζω με ράδιο. Και που να ακούσω φωνές από έξω? Οι περισσότεροι γείτονές μου είναι παππούδια!

EDIT:

Από bit-tech για το 3DS:

Most of the controls are similar to the older DS models, but there's a new analogue nub for controlling 3D movement, plus an embedded motion sensor and gyro

Τι θέλει να πει ο ποιητής?

Link to comment
Share on other sites

Εγω σήμερα προσπαθώ να κοιμηθώ more than 1 hour και δεν τα καταφερνω. Αφου εβαλα μουσικη και εσκασε η γειτονισα, μετα νύσταξα και την πέφτω. Με το που με παίρνει ο ύπνος αρχίζει το τηλέφωνο "Γειας, τον κύριο τάδε" - Σορρυ λάθος κάνετε". Μα πόσες πιθανότητες είχε να με πάρει ένας άσχετος που τετοια calls δέχεται κανεις μια φορά το εξάμηνο ; . . . Τεσπα, ξανα κοιμημάμαι,και κατα τις 13.00 αρχιζει ο απο πανω να κάνεις τρυπες με το τρυπάνι και να ακουγεται σε ολοκληρο το οικοδομικο τετραγωνο. Μολις σταματαει μετα απο κανα 20 λεπτο, ξανα πεφτω και τωρα χτυπαει το κουδουνι. Ηρθε η μικρη απο το σχολειο.

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν θα το πιστέψετε. Η γνωστή από τα προηγούμενα post γειτόνισσα μόλις έσπασε το ποδάρι της καθώς κατέβαινε τις σκάλες και καλέσαμε ασθενοφόρο γιατί είναι και ηλικιωμένη! Mouahahahaha! Οι metal κατάρες έπιασαν :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν θα το πιστέψετε. Η γνωστή από τα προηγούμενα post γειτόνισσα μόλις έσπασε το ποδάρι της καθώς κατέβαινε τις σκάλες και καλέσαμε ασθενοφόρο γιατί είναι και ηλικιωμένη! Mouahahahaha! Οι metal κατάρες έπιασαν :D

looool

να σε φέρω εδώ να κανονίσεις μερικούς που μου χρωστάνε ? :D

Link to comment
Share on other sites

αφου ρε φιλε σε εχω πει, ο καλυτερος υπνος ειναι ο μεσημεριανος. Γυρνανε ολοι κατα τις 3-4 κομματια απο την δουλεια και πευτουν ξεροι. Εσυ εισαι ετοιμος φαγωμενος, εχεις κατεβασει και την κολα σου, και την πεφτεις για υπνο κατευθειαν. Σιγουρα ειναι οι πιο ήσυχες ωρες της ημερας.

Παιδιά, δεν θα το πιστέψετε. Η γνωστή από τα προηγούμενα post γειτόνισσα μόλις έσπασε το ποδάρι της καθώς κατέβαινε τις σκάλες και καλέσαμε ασθενοφόρο γιατί είναι και ηλικιωμένη! Mouahahahaha! Οι metal κατάρες έπιασαν :D

Στείλε μου το pdf "10 metal spells to use against your neighbours" :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν θα το πιστέψετε. Η γνωστή από τα προηγούμενα post γειτόνισσα μόλις έσπασε το ποδάρι της καθώς κατέβαινε τις σκάλες και καλέσαμε ασθενοφόρο γιατί είναι και ηλικιωμένη! Mouahahahaha! Οι metal κατάρες έπιασαν :D

Τι 'σαι 'συ ρε?

Χειρότερος κι από εμένα!

Ο Σάκης έχει δίκιο...από το μεσημέρι μέχρι το απόγευμα πέφτει τρελή βερεμάρα και είναι η καλύτερη ώρα για ύπνο...απλά αν ξυπνήσεις 6 αντί για 5 σου αφήνει την αίσθηση πως έχασες όλη σου τη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.