Jump to content



Recommended Posts

κατι παει να γινει !! :D

περιμενοντας το μαιμουδοβιος του sky3net για 760 οπως ανακοινωσε ;) !!

2X 760 sli @ 1245/1800

Τι το θες το bios του skyn3t;

Βαλε kepler bios tweaker και πειραξε το δικο σου...

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Χτυπησε το Power Limit και στις μικρουλες ;
Τι το θες το bios του skyn3t;

Βαλε kepler bios tweaker και πειραξε το δικο σου...

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

To bios του skyn3t ειναι γτ οι 760 εχουν το ηλιθιο συστημα να δουλευουν σε στοκ ρολογια απο 1.18-1.20ν (αναλογα το κομματι) και μπορεις να δωσεις ρευμα μονο μεχρι 1.212ν...

Μονο οι hawk πανε παραπανω που δινουν μεχρι 1.25 η 1.30 δεν θυμαμαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Με το soft mod δεν ανοιγει η μπαρα του voltage στο ΑΒ δηλαδη;

Και οι 770 μου μεχρι +12mV εδιναν αλλα το ανοιξα κανονικα!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Doc1355
Link to comment
Share on other sites

Με το soft mod δεν ανοιγει η μπαρα του voltage στο ΑΒ δηλαδη;

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

οχι γτ μονο οι hawk εχουν το voltage controller που ελεγχει το soft mod.

Link to comment
Share on other sites

οχι γτ μονο οι hawk εχουν το voltage controller που ελεγχει το soft mod.

Δεν ειναι NCP4206 δηλαδη;

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από Doc1355
Link to comment
Share on other sites

2 ακομα run μεσημεριανα με τσιμπημενα ρολογια !! almost 10k !!!!! :happy:

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] θελω power limit τουλαχιστον 185% :yes4:

fx 8320@5.0

2x 760 sli @ 1257/1904

normal

ruyt.jpg

extreme

6oad.jpg

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

Γκουχ..........!!!!!!

προσεξε να μη πνιγεις απο το βυξιμο:confused: !!

αντι να βυχεις δε βαζεις κανα νουμερακι με τη γρια σου του 500ρικου:slap: !!

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

προσεξε να μη πνιγεις απο το βυξιμο:confused: !!

αντι να βυχεις δε βαζεις κανα νουμερακι με τη γρια σου του 500ρικου:slap: !!

με δυο 760 των 500 ευρο και να υπερηφανεύεσαι ότι έβγαλες κάλο σκορ δεν έχει ξαναγίνει.!!!

Όταν μάλιστα αυτή τη στιγμή οι Τιταν που την βλέπεις με τα κιάλια στοιχίζει μεταχειρισμένη 500 ευρω μόνο.

Μην αναφέρω την 290 των 360 ευρω.

Άλλωστε πρέπει να είσαι και ο μοναδικός που πούλησε i7 για να πάρει fx πιστεύοντας τότε ότι είναι καλύτερος.

Τα νουμεράκια της γριάς μου είναι παντού και την βλέπεις με τα κιάλια με την μια 760 σου.

Άλλωστε αν δεις την υπογραφή μου εχω βάλει τα λόγια σου.

Τα είχες πει κάποτε για τον Ξύδι.μόνο που έκανες ακριβώς τα ίδια.:jump:

Έγινε επεξεργασία από venex58
Link to comment
Share on other sites

με δυο 760 των 500 ευρο και να υπερηφανεύεσαι ότι έβγαλες κάλο σκορ δεν έχει ξαναγίνει.!!!

Όταν μάλιστα αυτή τη στιγμή οι Τιταν που την βλέπεις με τα κιάλια στοιχίζει μεταχειρισμένη 500 ευρω μόνο.

Μην αναφέρω την 290 των 360 ευρω.

Αποτελείς κακό παράδειγμα για όποιον παρασύρεις σε αγορά 2Χ760

Άλλωστε πρέπει να είσαι και ο μοναδικός που πούλησε i7 για να πάρει fx πιστεύοντας τότε ότι είναι καλύτερος.

Τα νουμεράκια της γριάς μου είναι παντού και την βλέπεις με τα κιάλια με την μια 760 σου.

Άλλωστε αν δεις την υπογραφή μου εχω βάλει τα λόγια σου.

Τα είχες πει κάποτε για τον Ξύδι.μόνο που έκανες ακριβώς τα ίδια.:jump:

Δεν ξερω αν ο [MENTION=3216]ultraex2005[/MENTION] προσπαθει να παρασυρει οπως λες αλλα η αληθεια ειναι οτι τα νουμερα ειναι οντως απογοητευτικα.

Διαβαζω εδω και μερες για την ASUS ROG MARS760-4GD5, GeForce GTX 760, 2x 2GB GDDR5, 3x DVI, Mini DisplayPort (90YV0541-M0NA00) Preisvergleich | Geizhals EU και ψαχω να βρω τον λογο υπαρξης μιας τετοιας καρτας.

Οι καρτες 290/780 σημερα ειναι τοσο δυνατες στα 1080p που πραγματικα δεν υπαρχει λογος υλοποιησης CF/SLI.

Link to comment
Share on other sites

βασικα δε προσπαθω να παρασυρω κανεναν κυριε [MENTION=24247]venex58[/MENTION] και ο σκοπος μου δε ειναι αυτος και σε καμμια περιπτωση και φυσικα δε βγηκα να πουλησω τιποτα και σε κανεναν!!

αν εχω καταλαβει τοσα χρονια που γραφω εδω μεσα οτι ειμαστε σε ενα σιτε τεχνολογιας και ο καθενας ποσταρει οτι θελει και οποτε θελει απο μπεντσονουμερα !!

αν ειναι ετσι επειδη οι καρτες κοστιζουν 500 ευρο και δε συμφερει η αγορα τους τοτε να μη ανεβαζουμε νουμερα !!

τωρα αν καποια ατομα τυπου τυπου [MENTION=24247]venex58[/MENTION] στεναχωρουνται για τη τσεπη μου και το ποσα χρηματα εδωσα στη τελικη αναλυση να βγουν και να το πουν!! και οχι οτι προσπαθω να παρασυρω κανεναν (ουτε μαγαζι να ειχα)

φυσικα και δε βλεπω το λογο να βγαινει και να γραφει διαφορα ασχετα πραγματα σε αυτο το θεμα και απο οτι ειδα και σε αλλα θεματα τα οποια και εχουν το μονο σκοπο να ενοχλησουν εμενα προπωπικα !!

παρακαλω οι admin να το κοιταξουν αυτο !!

τωρα αν εχει να ανεβασει κανα νουμερο εδω τοτε εχει καλως αλλιως τα ποστ του ολα ειναι ακυρα και παρακαλω τους admin να τα σβησουν ολα γιατι δε ταιριαζουν στο θεμα αυτο!!

επισης του προτεινω του κυριου [MENTION=24247]venex58[/MENTION] να ανοιξει ενα νεο θεμα οπου θα προτινει και θα κανει τις αγορες για ολους εμας!!

τωρα κλεινωντας οσο αφορα τις τελικες επιλογες μου και το ποσο μου κοστισαν οι καρτουλες αυτο ειναι δικο μου θεμα και δε θα το συζητησω εδω !!

καλη συνεχεια !!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24247]venex58[/MENTION] ξερω τι κανω με της επιλογες μου δεν χρειαζετε να μου πεις τι θα παρω και τι θα αγορασω.αυτα που λες δεν ισχυουν και το θεμα εδω ειναι για το 3dmark 2013.και δεν παρασύρει κανεναν μας!

δειξε μου μεταχηρυσμενη titan 500 ευρω εισαι υπερβολικος 650 και πανω και ποιος σου ειπε οτι 2χ 760 δεν ειναι καλες? δες αυτο

1000681.jpg

με αερα γιατι βαζεις titan και λες οτι την βλεπει με τα κιάλια?

ενταξει αυτος εχει 3930k δες το graphics score 12772 και του νικου 13327 δεν μπορω να σε καταλαβω κυριε venex

Έγινε επεξεργασία από PANOSMAMBAX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.