Jump to content



Recommended Posts

γεια σας παιδια μπoρειτε να μου πειτε ποιο ειναι γρηγορο usb stick ειμαι σε δηλειμα δεν ξερω ποσα gb να παρω ειμαι αναμεσα σε 8 και 16 gb η χρηση θα ειναι για αποθηκευση 2,3 παιχνιδιων και κανα 2 ταινιες(δεν τρολλαρω)

Link to comment
Share on other sites

Για ρίξε μια ματιά σε αυτό το thread:http://www.thelab.gr/skliroi-diskoi-elegktes-kai-optikes-syskeyes/metriseis-se-usb-flash-drives-91919.html

στις τελευταίες σελίδες προφανώς μετράνε πιο πρόσφατα flash-ακια

τα 8 gb μπορεί να σου βγούν λίγα αν τις ταινίες τις έχεις σε καλή ανάλυση. Αν έχεις δυνατότητα πάρε μεγαλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

Κανενα απο αυτα δεν ειναι της προκοπης.

Το πρωτο kingston που αξιζει σαν αγορα ειναι αυτο

KINGSTON DTR30/16GB DATA TRAVELER R3.0 BLACK-BLUE 16GB 70MB/S READ USB 3.0 - USB -

και αυτο με την προυποθεση οτι δεν μπορεις να πας εδω..

SANDISK EXTREME 16GB USB 3.0 FLASH DRIVE SDCZ80-016G-X46 - USB -

υ.γ

Μη παρεις 8αρη...

Link to comment
Share on other sites

αξιζει παντως να μαζεψεις αλλα 9 ευρω και να παρεις το 16αρι που σου προτείνουν πανω γιατι έχει αρκετα καλύτερες επιδόσεις.. θα το εχεις σιγουρα καποια χρονια το φλασακι και τα 8gb γεμιζουν πολυ εύκολα. αν έχεις δυνατότητα να δωσεις κατι παραπάνω και να παρεις το 16αρι δεν θα το μετανιώσεις.

Έγινε επεξεργασία από kazabubu
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=19448]paris[/MENTION] Δεν εχει νοημα να το συζηταμε δευτερη φορα...παρε οποιο σου κανε κεφι με τα λεφτα που εχεις διαθεσιμα απο το μαγαζι που θελεις.Εχουν περασει μηνες και ακομα τα ιδια συζηταμε.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και το 32αρι αλλά και το 16αρι usb 2.0 που δε διαφέρουν πολύ. Σε μεγάλα αρχεία είναι τα ζώα μου αργά γέρασα κ βγάλαν άσπρα μαλλιά

*GNex*

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.