Jump to content



Αμερικανικα site για αγορα GoPro ..


TheHacker

Recommended Posts

Στις 12 του μηνος θα ερθουν κατι συγγενης απο Αμερικη αεροπορικως συνεπως ειναι μια πολυ ευκαιρια να γλιτωσω τα μεταφορικα :D ...κανα 2 site με καλες τιμες στην GoPro hero 3+ που θελω ...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο μπέρδεμα αυτό που θέλεις να κάνεις γιατί η Αμερική είναι τεράστια και το προϊόν μπορεί να το βρεις κάπου φθηνότερο αλλά για να το στείλουν στους συγγενείς σου ίσως καθυστερήσει. Μπορείς να δεις στο amazon [ame]http://www.amazon.com/GoPro-CHDHN-302-HERO3-Silver-Edition/dp/B00F3F0EIU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1401223651&sr=8-2&keywords=gopro+hero+3%2B[/ame] και θα σου πρότεινα να πάρεις την silver. Η black edition έχει έξτρα το remote control που εγώ προσωπικά δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και οι επιπλέον αναλύσεις που έχει δεν αξίζουν και ιδιαίτερα, ίσως μέχρι 2,7k 30fps απλά μετά έχεις θέματα σε slow motion video. Την 4k ανάλυση με 15fps μην την βλέπεις καθόλου διότι δημιουργεί καρέδϊασμα στο βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Aν μπορείς να διαθέσεις τα χρήματα πάρε την black. Για καταστήματα δεν γνωρίζω να σου πω. Είμαι κάτοχος της hero 3 black και την πήρα τότε διότι ή silver τότε δεν τραβούσε 1080p 60 fps σε σχέση με την τωρινή hero 3 + silver. Το newegg την ίδια τιμή την έχει Newegg.com - Gopro HERO3+ CHDHX-302 Black 12MP Action Camera . Νομίζω μπορείς να δεις και στο ebay και να βάλεις την περιοχή που μένουν οι συγγενείς σου

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εκει θα καταληξω στο newegg.com αν δεν υπαρχουν καλυτερες προτασεις απο καποιον εδω μεσα ;p ... 300 ευρω (400δολλαρια) ειναι μια χαρα νομιζω ...να την παρω σκετη ή αξιζουν τα συμπραγκαλα για αυτοκινητο ματζαφλαρια και τα σχετικα xD?

Link to comment
Share on other sites

Εχε υποψη οτι οι καμερες ΔΕΝ έχουν International εγγυηση. Ολες εχουν μοναδικο serial και ξερουν που πωλείται τι. Έτσι σε περίπτωση που παθει κατι, μονο στην Αμερική θα στην φτιάξουν (εφοσον φυσικά δεν προέρχεται απο εσενα η βλάβη).

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάρε και αξεσουάρ αν μπορείς. Suction cup (βεντούζα για το αυτοκίνητο), head strap (για στήριξη στο κεφάλι), σίγουρα tripod mount (χρειάζεται και για να κάνεις δικές σου πατέντες) και αν κάνεις ποδήλατο chest mount και roll bar mount. Επίσης πάρε και κανένα σετ κινεζομπαταρίες Wasabi Power Battery 2 and Charger Car Wall Kit for GoPro HERO3 HERO3 | eBay

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.