Jump to content



Προβλημα με z5500


nik69

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ερχομαι με Update μετα απο καιρο.

Τελικα τηλεφωνο δεν πηρα ποτε καθως ημουν σιγουρος οτι θα φαω ακυρο τωρα και λογικο(δυσκολο να μου εστελναν καινουριο sub).

Μετα απο απειρο ψαξιμο βρηκα κατι εντελως ασχετο με το θεμα μου.Ενα Mod για το sub. Εστειλα ενα μηνυμα στο παιδι που το εγραψε, του εξηγησα το προβλημα μου. Μου ειπε οτι ειναι γνωστο προβλημα και οτι πρεπει να αλλαξω εναν πυκνωτη(4700uf) απο το sub. Πλεον ειμαι 1 βδομαδα, τα ηχεια τα εχω λιωσει και optical και digital και δεν εχουν εμφανισει το παραμικρο προβλημα. Ολα καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Ερχομαι με Update μετα απο καιρο.

Τελικα τηλεφωνο δεν πηρα ποτε καθως ημουν σιγουρος οτι θα φαω ακυρο τωρα και λογικο(δυσκολο να μου εστελναν καινουριο sub).

Μετα απο απειρο ψαξιμο βρηκα κατι εντελως ασχετο με το θεμα μου.Ενα Mod για το sub. Εστειλα ενα μηνυμα στο παιδι που το εγραψε, του εξηγησα το προβλημα μου. Μου ειπε οτι ειναι γνωστο προβλημα και οτι πρεπει να αλλαξω εναν πυκνωτη(4700uf) απο το sub. Πλεον ειμαι 1 βδομαδα, τα ηχεια τα εχω λιωσει και optical και digital και δεν εχουν εμφανισει το παραμικρο προβλημα. Ολα καλα :)

Τελος καλο ολα καλα!!!! Αντε να τα σπασεις τωρα να καταλαβεις τι θα πει μπασο :p Μπορω να πω οτι ειμαι τυχερος γιατι μετα απο 8 χρονια κατοχος των Z5500 δεν εχουν βγαλει το παραμικρο... Φτου Φτου να μην τα ματιασω:D

Link to comment
Share on other sites

Το δίχτυ δεν βγαίνει ξαβιδώνοντας τις βίδες,αυτές είναι μόνο για το ντιζάιν!

Πρέπει να βάλεις κάτι περιμετρικά και να το ξεκολλήσεις από το πλαίσιο.

Πολύ προσεχτικά όμως γιατί λυγίζει πολύ εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.