Jump to content



rise of the tomb raider / pc


Nick74

Recommended Posts

Οπως ολοι μαθαμε απο περυσι η συνεχεια του πολυαγαπημενου μας TR βγαινει φετος xbox time exclusive (στην αρχη θελαν και αποκλειστικοτητα τρομαρα τους, αλλα απο τα τελευταια νεα που διαβασα ειναι "απλως" time exclusive οπως υποθεταμε).

Ok, θεωρητικα εμεις δε μπορουμε να κανουμε και πολλα πραγματα εκτος απο το να φαντασιονομαστε αυτον που ειχε αυτη τη φαεινη ιδεα να κανει τσουλιθρα γυμνος σε ξυραφια και στο τερμα να τον περιμενει μια πισινα με οινοπνευμα ...(οκ, για να νμην το κανουμε τοσο ανθρωπιστικο, ολα αυτα  μετα απο 10 μερονυχτα ανελεητου μαστιγωματος και πασπαλισματος με αλατι)...

ΟΜΩΣ ...ρε παιδια εχω δει οτι τα windows 8.1 τρεχουν ανετα ολα τα xbox games που εχω δοκιμασει, και με τα 10ρια θα εχουμε υποτειθεται 100% συμβατοτητα αφου ολες οι συσκευες θα εχουν ιδιο λειτουργικο... Αυτο δε σημαινει αραγε πως θα μπορουμε να παιξουμε στα πισια μας την xbox εκδοση?

Υπαρχει περιπτωση να ειναι κλειδωμενη αποκλειστικα μονο στο hw  του xbox? (δοκιμαστικα εχω τρεξει διαφορα παιχνιδια απο το store στην xbox εκδοχη τους και τρεχουν κανονικοτατα)

Link to comment
Share on other sites

Τρεχουν απροβληματιστα οσα δωρεαν games δοκιμασα απο το store.

Που θες να ξερω για το καθε συγκεκριμενο παιχνιδι που ισως δεν ειναι καν μεσα στις επιλογες μου και ισως ουτε και του γουστου μου?

Αν γνωριζεις κατι περισσοτερο (οτι το συγκεκριμενο πχ δεν τρεχει σωστα) απλα πες το και μην απαντας με ερωτησεις / εξυπναδες...

Εμενα η ερωτηση μου αφορα το tomb raider κι οχι καποιο αλλο game (ετσι κι αλλιως τα exclusive του xbox μου ειναι αδιαφορα)

Αν οντως ρωτας γιατι σε ενδιαφερει συγνωμη, ο γραπτος λογος πολλες φορες μας επιβαλλει να μαντεψουμε το υφος του αλλου...

Link to comment
Share on other sites

Όντως ρωτάω από ενδιαφέρον χωρίς κανένα ίχνος εξυπνάδας. Αν είχες δοκιμάσει το forza ή γνώριζες ότι παίζει ομαλά στο pc πολυ απλά θα συνέβαινε το ίδιο και με το TR. Πάντα μιλάμε όμως για το XBOX One έτσι; Γιατί εκεί νομίζω θα βγει.

Link to comment
Share on other sites

Όντως ρωτάω από ενδιαφέρον χωρίς κανένα ίχνος εξυπνάδας. Αν είχες δοκιμάσει το forza ή γνώριζες ότι παίζει ομαλά στο pc πολυ απλά θα συνέβαινε το ίδιο και με το TR. Πάντα μιλάμε όμως για το XBOX One έτσι; Γιατί εκεί νομίζω θα βγει.

 

 

εχμμμ... οκ, ειπαμε, ο γραπτος λογος πολλες φορες μπερδευει...

Οχι δεν το γνωριζω οπως ειπα και πιο πανω αλλα μπορουμε να το ψαξουμε αν καποιος το χει τρεξει σωστα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.