Jump to content



school PC problem και folder lock


panos_G7

Recommended Posts

1ον:εχω ενα προβλημα με το πισι που καθομαι στο σχολειο.καποιος γυφτος εχει κανει μια hackeria και στην επιφανεια εργασιας εμφανιζεται η στυλη που κανονικα ειναι αριστερα οταν ανοιγεις τα εγγραφα μου.ενταξει το συνηθησα αλλα τωρα ο ******* εχει κανει να μην εμφανιζεται η γραμμη εναρξης!!! και δεν μπορω να μπω πουθενα.τοπα στον καθηγητη αλλα με γραφει στα @@@ του.ξερει κανεις πως τοκανε αυτο?λιγοκα την registry δεν πειραξε?

2ον:θελω να μου πει καποιος αν ξερει ενα προγραμμα για να βαζω κωδικο σε φακελους/αρχεια αλλα να μην χρειαζεται εγκατασταση σε αλλο πισι αν τα μεταφερω.(θελω να παρω καποια αρχεια απτο πισι μου και να τα μεταφερω στο σχολειο με flash memory αλλα το προγραμμα με το οποιο θα εχω βαλει password να μην χρειαζεται εγκατασταση για να τα ξεκλειδωσω στο σχολειο)

sorry αν σας κουρασα :003:

Link to comment
Share on other sites

ενα προγραμμα σαν το folder lock.θελω να βαλω κωδικο σε ενα αρχειο απο το πισι μου αλλα με το προγραμμα με το οποιο θα τον βαλω να μην χρειαζεται εγκατασταση στο πισι που καθομαι στο σχολειο

Link to comment
Share on other sites

μετεφερέ το και σώσε το συμπιεσμένο με κωδικό. τα συμπιεστικά winzip rar έχουν επιλογή να μην ανοίγει το αρχείο χωρίς password. αν είναι εντελώς τοπ secret βρες κανένα απλό πρόγραμμα κρυπτογράφησης

Link to comment
Share on other sites

Αν ο υπολογιστής έχει winrar τότε έχεις μία λύση .Αν όχι μπορείς να τα κάνεις winrar sfx και να έχουν πάλι κωδικό.Τα σποσυμπιέζεις όταν τα θες και shift+del όταν θες να αφήσεις μόνο το ραρ με τον κωδικό

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.