Jump to content



Κάρτα γραφικών???????????


sannon

Recommended Posts

Mπορεις να πας στο bios στο MB Intelligent Tweaker και να μου πεις αν το C.I.A.2 (CPU Intelligent Accelerator 2) ειναι στο Disabled?

Για να μπεις στο bios μετα το μπιπ οταν ξεκιναει το PC πατησε το "Del" στο πληκτρολογιο.

stealth

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εμένα η γνώμη μου είναι οτι ολο αυτο το κολημα πρεπει να ειναι απο τις ram τρεξε το προγραματακι που σου λεει ο stealth boot from cd και τρέξε το 5 τεστ καμια 15 loopes και κοίτα αν βγαζουνε λαθη και μετά μας λες γιατί για τροφοδοτικό λίγο δύσκολο με τούς χαρακτηρισμούς που δίνεις και με τις θερμοκρασίες αυτές βεβαια αν είναι real ,και για μένα θα σου πρότεινα για θερμοκρασίες να κατεβάσεις το coretemp για να δεις!!

και πάλι βλέπουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

τωρα που κολλισε 2 φορεσ αλαξα την ραμ και δουλευει.το εκανα το τεστ

sannon added 0 Minutes and 33 Seconds later...

πρεπει να τρεξω σθγεκριμενα το 5 τεστ???????

Δεν καταλαβα τι ακριβως εκανες,μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις αλλαξες την ram?

Για πιο 5 τεστ λες?

stealth

Link to comment
Share on other sites

μοθ ειχαν πει μπορει να ειναι η ραμ και εχω 2 και δοκιμαζω.το μεμτεστ το εκανα κ μοθ λεσ να κανω το 5 ποιο ειναι το 5????????????????

Εγω δεν σου ειπα τιποτα για το πεμπτο τεστ:)εγω σου ειπα να τρεξεις το memtest86+ 4-5 περασματα.

Aν το εκανες και δεν σου βγαζει λαθη ειναι ενταξει.

Δοκιμασε το σε ενα παιγνιδι με την μνημη που εβαλες τωρα να δεις αν θα κολλησει.

stealth

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μην μπερδευεσε γιατι μιλαμε μαζι 3 ατομα εγώ σου ειπα μόνο για το memtest οτι τρέχουμε το 5 test της περισοτερες φορες απο σηνηθεια οχι οτι τα άλλα τεστ είναι λάθος, αλλά δεν έχει σημασία αφου το έβγαλες χωρίς λάθη εισαι εντάξει.εγώ δεν κατάλαβα την αλλαγή που έκανες με της ram, αυτό σε ρώτησα!

αλλά άμα ειναι για να μην μπερδευεσε και ακούς της γνώμες όλον τον παιδιών πιστεύω και τα άλλα παιδιά θα σε βοηθήσουν καταληλα όπως o stealth π.χ και οι άλλοι για αυτό εγώ αποσύρομαι κυριλέ για να μην μπλέκεσαι και μπερδεύεσαι .

πιστεύω να κατάλαβες και εσύ και τα παιδιά που σου γράφουνε πώς το είπα? ,τελιος απλά και φιλικά.

θα βρεις άκρη μην αγχώνεσαι σίγουρα!!

Link to comment
Share on other sites

ναι εσυ αλλα μ πεσ ο αλλοσ μ λεει το τεστ 5 και μ μπερδεψε

sannon added 2 Minutes and 15 Seconds later...

να σ πω κατι υπαρχρει περιπτωση να ειναι απο ασθμβατοτητα μιτρικησ με ραμ/??????????

Motherboard Name Gigabyte GA-EP43-DS3

ραμ kingston khx8500ad2/2bg

Link to comment
Share on other sites

να σ πω κατι υπαρχρει περιπτωση να ειναι απο ασθμβατοτητα μιτρικησ με ραμ/?

Mπα δεν νομιζω...κατι αλλο ειναι,δοκιμασες να παιξεις καποιο παιγνιδι απο οταν εβαλες τη αλλη μνημη επανω να δεις αν κολλαει?

stealth

Link to comment
Share on other sites

επαιξα κανα δυωρο και καπακια ταινια και δεν κολισε πουθενα

Ωραια,παρακολουθησε το λιγο καιρο να δεις αν θα το ξανακανει και μας λες.

Μαλλον η μνημη ηταν το προβλημα,ισως να χρειαζοταν παραπανω ρευμα για να δουλεψει σωστα.

stealth

Link to comment
Share on other sites

ξερεισ τι πεζει η ram ποθ εβαλα ειναι 512 και δεν μπορς να πεξω ενα game να το ζορισω το πολι κανα nfs δεν πεζει ουτε προ ουτε call of duty γι αθτο ανισιχω μηπως αν πεξω πιο δυνατα games ξανα κανει το ιδιο.με ρεθμα τι μπορει να πεζει??????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.