Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά,αν και δεν είμαι ενεργό μέλος εδω (αρκέτο καιρό μέλος,αλλά δεν γράφω),είδα το section και μου άρεσε.

Χαρίζω μια κάρτα γραφικων Ati Sapphire 4870 1gb χαλασμένη.Εχει τα πάντα από κουτιά,χαρτιά,παρελκόμενα.Δεν ξέρω το πρόβλημα που έχει,δεν ανάβει καν (δεν γυρνάνε ανεμιστήρες,δεν στέλνει σήμα στην οθόνη).Χαρίζεται σε κάποιον που ενδιαφέρεται να ασχοληθεί,δεν ξέρω αν επισκευάζεται.

Οποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ενα πμ,συνάντηση στα βόρεια της Αθήνας επειδή δεν υπάρχει χρόνος (Μαρούσι,Κηφισιά,Κατ).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,αν και δεν είμαι ενεργό μέλος εδω (αρκέτο καιρό μέλος,αλλά δεν γράφω),είδα το section και μου άρεσε.

Χαρίζω μια κάρτα γραφικων Ati Sapphire 4870 1gb χαλασμένη.Εχει τα πάντα από κουτιά,χαρτιά,παρελκόμενα.Δεν ξέρω το πρόβλημα που έχει,δεν ανάβει καν (δεν γυρνάνε ανεμιστήρες,δεν στέλνει σήμα στην οθόνη).Χαρίζεται σε κάποιον που ενδιαφέρεται να ασχοληθεί,δεν ξέρω αν επισκευάζεται.

Οποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ενα πμ,συνάντηση στα βόρεια της Αθήνας επειδή δεν υπάρχει χρόνος (Μαρούσι,Κηφισιά,Κατ).

καλησπερα με ενδιαφερει

Link to comment
Share on other sites

Πολουμηχάνημα Epson Stylus Photo RX500

άγνωστης λειτουργικής(πριν από 1-2 χρόνια τύπωνε κανονικότα) κατάστασης και χωρίς

το καλώδιο τροφοδοσίας . . .

Παραλαβή από Santa Barbara . . .

Ενδιαφέρομαι πολυ...:Ρ

Γιατι να μη δουλευει ομως?

Link to comment
Share on other sites

Τις 2 τελευταίες φορές που το έβαλα μπρίζα . . .

Την μια έβγαζε ένα error με κωδικό(δεν θυμάμαι λεπτομέρειες). . .

και προχτές ζήταγε απλά μελάνια . . .

Δεν μπαίνω στην διαδικασία αγοράς μιας και έχω άλλο printer που

χρησιμοποιώ . . .

Ουσιαστικά δεν είμαι σίγουρος αν είναι οκ γι αυτό και το αναφέρω έτσι . . .

Link to comment
Share on other sites

Rastafari, σ'ευχαριστω για την απάντηση. Επειδη εγω μπορει να το χρειαστω μια-δυο φορες το χρονο,ειναι κριμα να το εχω οταν το θελει αλλος, :)

Απο εμενα ειναι ελευθερο αν το θες.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 κάρτες γραφικών agp σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση γιατί δεν έχω μητρική να τις δοκιμάσω,λογικά λειτουργούν αλλά....

1.FX5500-DV256---------- Κρατημένη για GeorgeMan------

2.GeForce4 440 w/TV DDR(σε αυτή λείπει ο ανεμιστήρας της,έχει μόνο τη ψύκτρα)

Σειρά με post και μετά pm για να το δω στα σίγουρα.

Παραλαβή λόγο έλλειψης χρόνου μόνο από Νέο Κόσμο.

Έγινε επεξεργασία από jimn
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2 κάρτες γραφικών agp σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση γιατί δεν έχω μητρική να τις δοκιμάσω,λογικά λειτουργούν αλλά....

1.FX5500-DV256

2.GeForce4 440 w/TV DDR(σε αυτή λείπει ο ανεμιστήρας της,έχει μόνο τη ψύκτρα)

Σειρά με post και μετά pm για να το δω στα σίγουρα.

Παραλαβή λόγο έλλειψης χρόνου μόνο από Νέο Κόσμο.

για την fx προηγείται ο HILL.K

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.