Jump to content



FSX Thread.


def

Recommended Posts

καλημερα στους φιλους του ειδους!!!

αν το δοκιμασω και εγω με την σειρα μου στο δικο μου pc με p4 3,2 ,1,5 gb ram 2x 200 gb diskous gpu xfx7800 gs 256 extreme edition agp , η συγκεκριμενη καρτα ειναι υπερχρονισμενη απο την μανα της. 440 1,3 η μνημες της...θα το τρεχει η θα κολαει??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georarg

καλημερα στους φιλους του ειδους!!!

αν το δοκιμασω και εγω με την σειρα μου στο δικο μου pc με p4 3,2 ,1,5 gb ram 2x 200 gb diskous gpu xfx7800 gs 256 extreme edition agp , η συγκεκριμενη καρτα ειναι υπερχρονισμενη απο την μανα της. 440 1,3 η μνημες της...θα το τρεχει η θα κολαει??

δεν θα μιλησω προσωπικα για το δικο σου pc,αλλα θα πω τι απαιτησεις χρειαζονται οχι για να το παιξεις χωρις κολληματα αλλα αξιοπρεπι

cpu-6600-6700-x6800-q6700

fx60-fx62

memory 3x1GB best 4x1

vga-7900gtx 7950gtx 8800gts 8800gtx best 2x8800gts 2x8800gtx

xt1900xtx xt1950xtx best cf 1900 cf 1950

hdd raid 0 2x36 raptor 2x74 raptor best 2x150raptor

Link to comment
Share on other sites

For a side point, I loaded the A340-500/600 into FSX and it ran pretty good and it even looked better. So for you fence sitters out there that are undecided as to invest in this add-on for worries that it wont be compatible with FSX don't sit there any longer, it works fine in FSX.

System Specs:

* Windows XP PRO (64 bit edition)

* Athelon 3400 dual channel processor

* Four gigs RAM

* Asus 7800 GTX

* Sound card: SB Audigy 2 Zs

οποτε καλα λεγαμε 4giga,εντομεταξυ ενα φιλος που πεταει και αυτος μου ειπε οτι τα WIN64 εχουν καλυτερη αποδοση στο FLIGHTSIM2004 & X

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: ειναι φυσιολογικό που τα περισσότερα αεροπλάνα που εχω κατεβάσει οταν πετάνε με ταχύτητα 250 να εχουν αυτή τη μικρή κλίση πισω-μπροστά? (δεν εννοώ το approach που η ταχύτητα ειναι μειωμένη και αρχίζουν τα flaps). Επίσης το shift-enter για ανέβασμα της θέσης του πιλότου και πιό ψηλή θέα απο το πιλοτήριο σας δουλέυει ?(εμένα δεν κάνει τίποτα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stathis21

Ερώτηση: ειναι φυσιολογικό που τα περισσότερα αεροπλάνα που εχω κατεβάσει οταν πετάνε με ταχύτητα 250 να εχουν αυτή τη μικρή κλίση πισω-μπροστά? (δεν εννοώ το approach που η ταχύτητα ειναι μειωμένη και αρχίζουν τα flaps). Επίσης το shift-enter για ανέβασμα της θέσης του πιλότου και πιό ψηλή θέα απο το πιλοτήριο σας δουλέυει ?(εμένα δεν κάνει τίποτα)

αναλογα τι τυπο αεροπλανου πετας,ολα τα αεροπλανα δεν κατεβαινουν με την ιδια ταχυτητα επισης οταν ριχνεις μουρι στο αεροπλανο παιρνει ταχυτητα οταν το ανεβαζεις ριχνει την ταχυτητα αυτο ειναι το σωστο,οσο για το δευτερο εμενα λειτουργει

ενημερωση

http://jonpatch.wordpress.com/tag/fsx/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.