Jump to content



Asus eee 900


Cguevara

Recommended Posts

Αυτός κατά εμέ είναι ίσως ο καλύτερος και πιο αναλυτικός οδηγός που υπάρχει για Win XP + Eee PC. Αυτόν άλλωστε έχω ακολουθήσει και εγώ.

Φυσικά ορισμένες τροποποιήσεις έχω κάνει και ευτυχώς με τα ίδια αποτελέσματα.

Θέλω κάποια στιγμή να περάσω και το ubuntueee για να συγκρίνω καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός κατά εμέ είναι ίσως ο καλύτερος και πιο αναλυτικός οδηγός που υπάρχει για Win XP + Eee PC. Αυτόν άλλωστε έχω ακολουθήσει και εγώ.

Φυσικά ορισμένες τροποποιήσεις έχω κάνει και ευτυχώς με τα ίδια αποτελέσματα.

Θέλω κάποια στιγμή να περάσω και το ubuntueee για να συγκρίνω καταστάσεις.

Τα περασα ... πολη ωραιο περιβαλον αλλα οταν αρχιζης και περνας εφαρμογες αρχιζουν τα κοληματα...

Link to comment
Share on other sites

Εεεε μην περνάς ότι βρεις μπροστά σου.

Μόνο αυτά που πραγματικά χρειάζεσαι.

Σου συνιστώ να κάνεις το ίδιο και στα XP.

Άλλωστε το Eee 900 δεν είναι για να κάνεις παπάδες!

Σκέφτομαι σοβαρά να του βάλω touchscreen, αλλά θα πρέπει να βρω κάποιον έμπειρο γιατί από κολλήσεις είμαι σκράπας!!!! :rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Εεεε μην περνάς ότι βρεις μπροστά σου.

Μόνο αυτά που πραγματικά χρειάζεσαι.

Σου συνιστώ να κάνεις το ίδιο και στα XP.

Άλλωστε το Eee 900 δεν είναι για να κάνεις παπάδες!

Σκέφτομαι σοβαρά να του βάλω touchscreen, αλλά θα πρέπει να βρω κάποιον έμπειρο γιατί από κολλήσεις είμαι σκράπας!!!! :rofl::rofl:

Μπα δεν περασα πολλα...γενικα με xp nLite παη καλα... αμα βρεις εμπηρο για TouchScreen κανε το κοπο να κανεις ενα ποστ μπας και βαλω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ χθες έκανα το δισκο μετατροπή σε fat32 και πηγαίνει αρκετά καλύτερα χωρίς βεβαίως να έχει γίνει φυσέκι. Το μηχανημα είναι για internet και office. Για παραπάνω δεν περιμένω τίποτα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ χθες έκανα το δισκο μετατροπή σε fat32 και πηγαίνει αρκετά καλύτερα χωρίς βεβαίως να έχει γίνει φυσέκι. Το μηχανημα είναι για internet και office. Για παραπάνω δεν περιμένω τίποτα καλύτερο.

Εγω παντος που το ηθελα για Djing Internet και λιγο word ειμαι ικανοποιημένος απολητα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.