Jump to content



Left 4 Dead


scider

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Πεζει απο εδω κανεις με garena γιατι εμενα το steam οταν ειμαι σινδεδεμενος δεν ξερω πως να ανοιξω αυτο που εχει και στο counter strike για να δω servers!:rip::rip:

care to say it in simplified greek?

Link to comment
Share on other sites

Πεζει απο εδω κανεις με garena γιατι εμενα το steam οταν ειμαι σινδεδεμενος δεν ξερω πως να ανοιξω αυτο που εχει και στο counter strike για να δω servers!:rip::rip:

Δεξι κλικ στο εικονιδιο του Steam κατω αριστερα στην μπαρα εργασιας και μετα change filters,επιλεγεις το παιχνιδι που θες να ψαξει για σερβερς και εισαι ετοιμος.

Link to comment
Share on other sites

Δεξι κλικ στο εικονιδιο του Steam κατω αριστερα στην μπαρα εργασιας και μετα change filters,επιλεγεις το παιχνιδι που θες να ψαξει για σερβερς και εισαι ετοιμος.

Ευχαριστω πολυ φιλε!Αλλα δεν μου βγαζει καπιο εικονιδιο μηπως φταιει το οτι επεζα με garena η θελει το steam update?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη ρε μαν, εισαι τοσο ασχετος ή μας κανεις πλακα ? Ποιος κατοικος της ελλαδας μπορει να ψαξει για αμερικανικους server με λιγοτερο απο 100ms και να βρει εστω και εναν ? Αμα δεν βολευεσαι με το matchmaking του παιχνιδιου ψαξε για servers απο δω http://www.game-monitor.com/search.php?game=left4dead2&location=GR

Kανε copy paste την ip που βρηκες και μετα γραψε στην κονσολα "connect 83.171.203.25:27606" (παραδειγμα)

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη ρε μαν, εισαι τοσο ασχετος ή μας κανεις πλακα ? Ποιος κατοικος της ελλαδας μπορει να ψαξει για αμερικανικους server με λιγοτερο απο 100ms και να βρει εστω και εναν ? Αμα δεν βολευεσαι με το matchmaking του παιχνιδιου ψαξε για servers απο δω http://www.game-monitor.com/search.php?game=left4dead2&location=GR

Kανε copy paste την ip που βρηκες και μετα γραψε στην κονσολα "connect 83.171.203.25:27606" (παραδειγμα)

Οχι ρε φιλε απλα δεν εχω ξαναπαιξει με steam και δεν ξερω γιατι δεν ανοιγει?:boxed::boxed:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε!Αλλα δεν μου βγαζει καπιο εικονιδιο μηπως φταιει το οτι επεζα με garena η θελει το steam update?

Mηπως δεν εχεις επιλεξει μεσα απο το προγραμμα να το εμφανιζει κατω στο tray οταν τρεχει.Ψαξε στη θεση που το εχεις στο program files και καντο να φαινεται κατω.Αν καταλαβα σωστα το προβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Mηπως δεν εχεις επιλεξει μεσα απο το προγραμμα να το εμφανιζει κατω στο tray οταν τρεχει.Ψαξε στη θεση που το εχεις στο program files και καντο να φαινεται κατω.Αν καταλαβα σωστα το προβλημα σου.

Ναι ομος πριν περασω το patch 1.0.1.4 μου το εβγαζε κανονικα κατω δεξια ενω τωρα τιποτα.Μηπως φταιει το garena?:unsure::unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Updates to Left 4 Dead have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

Left 4 Dead

Fixed a crash related to a Crash Course achievement

Fixed an issue were bots and computer controlled special infected were being reported via "View Game Info"

Added Team Versus 4 on 4 competitive matchmaking

νωρις το θυμήθηκαν ρε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.