Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Σήμερα κυκλοφόρησαν και επίσημα οι 10.4 Catalyst από την ATI, μπορείτε να τους κατεβάσετε από εδώ.

Σημειοτέον ότι οι 10.4 διορθώνουν μεταξύ των άλλων και το αργό map loading στο BC2.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κυκλοφόρησαν και επίσημα οι 10.4 Catalyst από την ATI, μπορείτε να τους κατεβάσετε από εδώ.

Σημειοτέον ότι οι 10.4 διορθώνουν μεταξύ των άλλων και το αργό map loading στο BC2.

Παντως απ οτι βλεπω στα release notes, το αργο loading ειναι διορθωμενο μονο για τη σειρα 5800. :angry:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ξέρει κανένας τι παίζει με το punkbuster??

γιατι απο χθες με πετάει συνέχεια έξω..

Αν σου λεει κατι για update time out, το εκανε και σε εμενα. Κατεβασε το pbsetup και κανε ενα χειροκινητο update.

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Link to comment
Share on other sites

χτες κλασσικα με πεταγε ολη τη μερα το error

"pnkBstrB.exe initilization failed "

αφου πηρα 2 χαπια να ηρεμησω απο τα νευρα,σπαταλησα 1 ωρα βαλε βγαλε το παιχνιδι,καθαρισμο registry,εβγαλα οτι ειχα σχετικο με punkbuster και φτου και απο την αρχη...

τελικα καταφερα να παιξω μετα απο ωρες..

ισως το παρακατω λινκ φανει χρησιμο οταν εχετε καποιο προβλημα..

ΕΑ BFBC2 Useful/Important Threads

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Οντως βλεπω οτι πολλοι και απο δω 'μεσα το ψιλοαπαραταν.

Και γω εχω 3 μερες που βαριεμαι να μπω...Καλυτερα μπας και ξεκοψω,ερχονται δσυκολοι μηνες!! :nada:

μωρε,ας φτιαχτει με το επομενο patch το προβλημα που εχω και δν θα βγαινω.ασε που τωρα θα το αγορασει και ο κολλητος μου οποτε θα πεσει καψιμο

Link to comment
Share on other sites

LOL, αυτά είναι που λέω για τις clans κλπ. Άνθρωπα μου έχουμε και ζωή, δουλειές, γυναίκες. Δεν οφείλει κανείς δικαιολογία για το ότι δεν παίζει, ούτε σημαίνει ότι το παρατάει λολ. Το παρατάει όταν το αφήνει σκόπιμα για να κάνει κάτι άλλο, όχι γιατί δεν προλαβαίνει κλπ. Έλεος δλδ, χαλαρώστε λίγο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Kastro είναι ένας server, αλλά περιμένουμε τον Jaco να επανέλθει για να ζωντανέψει. Από κει και πέρα, μέσω friendlist δουλεύουμε. Κάποιοι παίζουν και στους Phalanx.

Link to comment
Share on other sites

λολ δεν ξερω κανεναν απο αυτους.

friendlist μεσω του game χρισημοποιητε?

οχι τιποτα αλλο απλα να σας πετυχω εκει μεσα να βγαλω το αχτι μου για τις κιτρινες καρτες που εχω φαει λολ

(πλακα κανω)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.