Jump to content



Προβλημα με Asus ΑΗ4650 agp λογικα...


kyuubiii

Recommended Posts

παιδες, θα ηθελα την γνωμη σας για ενα εκνευριστικο προβλημα που εχω..

καταρχην το συστημα μου αρκετα παλιο αλλα δεν το χρειαζομαι για παιχνιδια κτλ. και κανει την δουλεια του καμια εργασια στο word καμιa ταινια κτλ.

ειναι

CPU pentium 4 2,8 HP, agp

2,0GB RAM,

asus AH4650 agp 1GB

windows 7 ultimate

οθονη LG w2361v (αναλυση 1920χ1080)

οταν βαζω να δω καποιο video στο youtube veoh ktl και το βαζω full screen κολαει παρα πολυ

εχω τα τελευταια drivers για flashplayer και της καρτας γραφικων.

Και ρωταω φταει η αναλυση ειναι πολυ μεγαλη κ λογο παλιου επεξεργαστη κολαει?

η κατι τρεχει με την καρτα γραφικων γιατι ειναι κριμα την εχω κανα 4 μηνο κ την ειχα παρει 85 ευρο

Αν μπορει καποιος να με βοηθησει γιατι ειμαι ψηλο ασχετος για το αν φταει κατι που μπορω να αλλαξω η απλα ειναι παλιο το pc για να βλεπω full screen video(δεν εχω προβλημα μονο στα HD video αλλα και τα χαμηλης αναλυσης)

Για HD video σε player δεν εχω προβλημα αφου εχω το coreAVC codec κ ειμαι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

ποπο και περιμενα να ναι το CPU να τελειωνουμε!!! ποιος καθεται να δει τι φταει τωρα F...k

θα του ριξω κανα format θα περασω ολα τα drivers απ την αρχη και βλεπουμε...ευχαριστω γαι τη βοηθεια και παλι..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.