Jump to content



Πρόβλημα εισόδου σε hotmail account


giannisarg

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα πρόβλημα εισόδου στο hotmail μου. Όταν πάω να κάνω log in μου βγάζει το εξής μήνυμα: "ο λογαριασμός σας έχει αποκλειστεί". Υποψιάζομαι ότι είναι από hacker ή κάποιον ιό. Στην συνέχεια μου ζητάει έναν αριθμό κινητού για να μου στείλει με μήνυμα ένα κωδικό για να ξεμπλοκάρω τον λογαριασμό αφού δίνω τον αριθμό και λαμβάνω τον κωδικό τον βάζω στο κατάλληλο πεδίο και μου βγάζει το εξής μήνυμα. 401 - Unauthorized: Access is denied due to invalid credentials. You do not have permission to view this directory or page using the credentials that you supplied. Προσπάθησα να αλλάξω ή να επαναφέρω το password αλλά μου ζήταγε την ίδια διαδικασία. Προσπάθησα να κάνω log in από το msn αλλά μου βγάζει έναν κωδικό λάθους 800488fe. Μήπως μπορεί να μου δώσει κάποιος κάποια λύση. Σας ευχαριστώ όλους.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η διαδικασία είναι ακρβώς όπως την κανεις. Πρώτα όμως κάνε μία διαγραφή τα cookies κωδικους και γενικά όλα με ccleaner, μετά ανοιγόκλεισε το router για να πάρει νέα ip και μπές πάλι για να σου στείλουν νέο κωδικό στο κινητό και θα παίξουν όλα μιά χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

κ εμενα μ εκανε το ιδιο μια μερα αλλα ωομιζα οτι εχει πεσει καποις σερβερ τους κ το αφησα!!!

την επομενη ηταν μια χαρα..δεν ξερω αν ηταν το ιδιο προβλημα αλλα το hotmail εχει παψει πλεον να εμπνεει εμπιστοσυνη!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.