Jump to content



Εχει κανεις λογαριασμο στο Moneybookers


sijoune

Recommended Posts

Παιδια αν εχει κανεις λογαριασμο στο Moneybookers θα ηθελα να με βοηθησει σε μια παραγγελια. Θελω να αγορασω αυτο το ανταλλακτικο απο την arctic cooling για μια ψυκτρα που εχω. Το προβλημα μου ειναι οτι καθε φορα που παω να παραγγειλω, οταν φτανω στο σημειο της επιλογης μεθοδου πληρωμης με υποχρεωνουν να πληρωσω με Moneybookers. Αν και εχω επικοινωνησει μαζι τους και μου λενε οτι δεχονται και με καρτα αλλα δεν γινεται. Ψωνιζω χρονια απ'εξω και δεν μου εχει τυχει ξανα κατι τετοιο. Επισης προσπαθω εδω και παρα πολυ καιρο να το παραγγειλω μεσα απο καποιο καταστημα στην Αθηνα και με γραφουν.

Εκλιπαρω οποιον μπορει να το παραγγειλει για μενα και να του δωσω εγω τα λεφτα.

Μενω Αθηνα οποτε αναφερομαι σε Αθηναιους.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ρωτησει. Εγραψα παραπανω οτι εχω στειλει mail παντου. Και απο εκει που το πηρα και σε ολους οσους συνεργαζονται με την arctic εδω. Δεν βγαζω ακρη...

Αν μπορει καποιος να το παραγγελει εκ μερους μου ας μου στειλει ενα πμ παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.