Jump to content



Western Digital My Passort 500GB USB 2.0


apotsi

Recommended Posts

Αχρησιμοποιήτος, απλά έχει ανοιχτεί για να δοκιμάσω ότι δούλευε και δεν έχει bad sectors.

WD My Passport 500GB USB 2.0 (P/N: WDME5000TE) στο κουτί του, με εγγύηση μέχρι τις 13/03/2013 (μπορείτε να το τσεκάρετε κι από εδώ - Βάζοντας το serial number της δεύτερης φωτογραφίας).

Μόνο 55€.

Και δύο φωτογραφιούλες του....

20111111140004.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111111140022.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση που σε εχει στειλει πμ αλλο παιδι

συμφωνα με τους κανονες σειρα εχει αυτοσ που εκδηλωνει εδω ενδιαφερον και σε πμ με τα τα στοιχεια οποτε κανονικα ο χρηστης overclocked εχει σειρα πρωτος

Κανε τον κοπο να διαβασεις τους κανονες για μην εχεις προβλημα

Φιλικα Ανδρεας :)

Link to comment
Share on other sites

Λάθος μου τότε... Οπότε, βάση αυτού

Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων.
προτεραιότητα έχει ο χρήστης overclocked ?

Και όχι ο άλλος χρήστης που μου έστειλε τα στοιχεία του και εκδήλωσε το ενδιαφέρον του 3 ώρες πιό νωρίς μέσω PM ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, φίλε Μάνο, αλλά όπως σου εξήγησα και στο PM μου, πρέπει να ακολουθούμε κάποιους κανόνες του χώρου που μας φιλοξενεί. Και όπως έχω ξαναπεί, σε ένα forum δεν υπάρχει δημοκρατία, παρά μόνο οι κανόνες που θέτουν οι ιδιοκτήτες του.

Και εφόσον έχεις συμφωνήσει με αυτούς τους κανόνες κατά την εγγραφή σου - όπως και όλοι μας - , δεν βλέπω τον λόγο για παράπονα και για σχόλια του τύπου "Τραγικό".

:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.