Jump to content



Unlocked 6950 DirectCUII ή N560GTX-Ti Hawk


LeoNaXe

Recommended Posts

θα δώσω την δικιά μου και θα πάρω την hawk + 30 ευρώ...

δεν έχει σημασία αυτό το πράγμα τώρα, αυτό που με ενδιαφέρει είναι αν θα μπορέσω να παίξω τα παιχνίδια στην ανάλυση της οθόνης μου με τα γραφικά στα FULL

θα έχεις πρόβλημα με το 1gb στα νέα παιχνίδια.

και γενικότερα η 6950 είναι 5-10% πιο γρήγορη από την 560, όσο για το ότι αυτή που θα πάρεις είναι overclocked δεν λεει κάτι μια και η 6950 μπορεί να ανέβει πολύ.

αν δε ξεκλειδώνει σε 6970 .... άστο καλύτερα..... δεν υπάρχει συγκριση....

γιατί δεν δίνεις 60 ευρώ να πάρεις μια 430 να τρέχει τα Physx?

Link to comment
Share on other sites

με αυτήν την κάρτα γραφικών πόσα χρόνια θα παίζω τα παιχνίδια στα τέρμα σε ανάλυση 1920χ1200 (θέλω απόψεις)

επίσης η GTX570 είναι καλύτερη απο αυτήν

Τα απαιτητικα σε 1 χρόνο το πολύ (οι σημερινές καρτες είναι ίδη 1 χρόνο στην αγορά ) δεν θα παίζουν με fps της προκοπής στα τέρμα, ήδη οι μονες ζοριζονται.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα σοβαρο thread μετα τον 2x560ti ουαου ουαου, μαμαει, σπερνει, πανω απο ολα εκανα review!!!

Θες αποδοση τωρα ? Παρε 580gtx και τελος... αντι να κάθεσαι και να ψιψιρίζεις το ψωροποσοστα!

...καλυτερα μην παρεις τιποτα, πας για τα επομενα!

Link to comment
Share on other sites

αυτό που σκάγανε δεν ήταν στα drivers το πρόβλημα;

εμένα δεν με καίει να στάξω λεφτά και να πάρω μια φορά την δυνατότερη και να την έχω για 3 χρώνια, αυτό πυο κάνω εγώ είναι να παίρνω, να δοκιμάζω και να αλλάζω

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζεις πως με τις τωρινές θα παίζεις τα παιχνίδια που θα βγουν σε 3 χρόνια(πρώτα ο Θεός) maxed 1080p τότε μην πάρεις 570. Πάρε μία 6990.

Αλλά δεν ξέρω για το τροφοδοτικό σου και αν θα σου αρέσει η κατανάλωση ρεύματος που θα έχει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.