Jump to content



Αγορα case


socratis10

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια.Θελω ενα καλο case με πολυ καλο airflow μεχρι και 200 ευρω.Ειδα το raven rv02 bw αλλα δεν μπορω να το βρω εδω στην ελλαδα σε κανενα μαγαζι.Μετα ειδα τα γνωστα haf x κ 932 ,αλλα μαρεσει παρα πολυ το raven rv 02[οπως ειπα δεν μπορω να το βρω.

Με ενδιαφερει μονο full tower.Γνωμες ή ακουω που μπορω να βρω το raven.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα .Μου ειπε να παω γαι προκαταβολη εκει ειτε να το κανω online και μεσα σε μια μερα θα το εχω.Το εκανα παραγγελια online,αλλα απο τηλ τιποτα ουτε email.Τελικα πηρα τηλ να δω τι γινεται και εχασαν την απραγγελια μου[ελεος],και μου ειπαν να παω εκει γαι προκαταβολη.Πηγα εκει,και μου λενε,συγνωμη αλλα τελικα το κουτι δεν υπαρχει σε κανεναν μαγαζι μουλτιραμα ,παρα μονο παραγγελιας απο την silverstone και να περιμενω μια εβδομαδα.Για παρτε τηλεφωνο τον αντιπροσωπο λεω.Πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν δυστηχως σε εναν μηνα θα το ξαναεχουμε.ΕΛΕΟΣ>

Link to comment
Share on other sites

Καλα κρασια. Αφου δεν υπαρχει περιπτωση να το φερει, παμε σε αλλη επιλογη.

Antec Twelve Hundred | Skroutz.gr

NZXT Phantom | Skroutz.gr

τα οποια ειναι επισης κατοπιν παραγγελιας:(

Αν δεν θες να περιμενεις αναγκαστικα πας στο HAF X

CoolerMaster HAF X Case | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λενε πολλα τα δυο πρωτα,δεν ξερω.Κριμα ρε γαμωτο και ειχα ακουσει οτι ειναι ενα απο τα πιο δυνατα σε aircooling cases το raven..Δεν υπαρχει περιπτωση να το παρω απο εξωτερικο καπου?ΠΟυ να στελνει ελλαδα?Αλλιως μαλλον παμε σε xaf ετσι?Καμια αλλη επιλογη?

Link to comment
Share on other sites

Απο εξωτερικο δεν ξερω ποιοι στελνουν Ελλαδα. Επειδη το κουτι ειναι ογκωδες η μεταφορικη θα σε σφαξει, οποτε θελει πολυ προσοχη.

Επισης πολυ πιθανο να παει και τελωνειο, αυξανοντας και το χρονο αναμονης, και το τελικο κοστος, λογω τελων εκτελωνισμου.

Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου

αντε τωρα μην τα παρω και παω σε αυτο

VN10001W2N LEVEL-10GT

πλακα πλακα απο το να τα δωσω στο haf [190 ευρω]χιλιες φορες να τα δωσω σε αυτο το οποιο θα μου κρατησει και εγω δεν ξερω ποσα χρονια..

Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου

αντε τωρα μην τα παρω και παω σε αυτο

VN10001W2N LEVEL-10GT

πλακα πλακα απο το να τα δωσω στο haf [190 ευρω]χιλιες φορες να τα δωσω σε αυτο το οποιο θα μου κρατησει και εγω δεν ξερω ποσα χρονια..

Γιατι το HAF δεν θα σου κρατησει ? (εμενα προσωπικα το level 10 δεν μου αρεσει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Γενικα μαρεσουν τα περιεργα κουτια.

Ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σας,αν δεν βρω το raven θα παω στο haf x.Ευχαριστω και παλι.Οποιδηποτε παρω θα ανεβασω φωτο ...:):)

Μια ερωτηση,το amazon στελνει ελλαδα ?Γιατι το εχει../

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.