Jump to content



Full AMD x2 s939 PC + Monitor


Sitios

Recommended Posts

Πωλείται Ολοκληρωμένο Υδρόψυκτο Διπύρηνο PC με Οθόνη, το οποίο αποτελείται αναλυτικότερα από τα παρακάτω μέρη:

1) Case: Full ATX Tower μαύρο & DVD-RW: NEC & Floppy = 20€

2) Motherboard: ASUS A8N-SLI (s939, με τα παρελκόμενά της) = 30€

3) CPU: AMD Athlon64 x2 4400+ (s939, 2x1MB L2, 2.2GHz) = 30€

4) RAM: 2x1GB Mushkin Redline PC4000 + 2x1GB Supertalent PC3200 = 50€

5) VGA: AMD ATI HD4870 512ΜΒ με Scythe Musashi = 50€

6) PSU: Silverstone OP650, 650W = 40€

7) HDD: WD Caviar Black 500GB (WD5001AALS) = 30€

8) Υδρόψυξη, αποτελούμενη από: α) Ψυγείο διπλό + 2 12άρηδες, β) αντλία Hydor L30, γ) cpu block Eleven plexyglass, δ) tank Eleven από plexyglass, ε) λάστιχα & σφιγκτήρες, στ) ρελέ = 80€

9) Display: Acer V193HQ black (19″, 1366x768) = 50€

Δουλεύει άψογα, δίνεται επειδή λόγω ύπαρξης αυτού και 2 laptop δεν το ανοίγω καν και είναι κρίμα να κάθεται... Δίνεται όλο μαζί πακέτο! Σπάει μόνο σε κουτί και οθόνη. Έβαλα ενδεικτικές τιμές δίπλα σε κάθε κομμάτι για να υπάρχει ένας μπούσουλας. Αν προσθέσετε, βγαίνουν όλα μαζί 380€ και δίνονται προς 280€ αν κάποιος πάρει και τα δύο (240€ το κουτί και 40€ η οθόνη)! Βρίσκομαι Χανιά. Εννοείται ότι ο υποψήφιος αγοραστής μπορεί να έρθει σπίτι μου να το δει να δουλεύει. Τυχόν μεταφορικά επιβαρύνουν τον αγοραστή αφού προηγηθεί κατάθεση σε λογαριασμό μου. Όποιος επιθυμεί να δει κάποιες φωτογραφίες, ας μου στείλει το mail του σε πμ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ibizakia, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά για να μην ελπίζεις και περιμένεις τσάμπα, δεν πρόκειται να το σπάσω το pc σε κομμάτια... αν δεν πουληθεί, ή θα συνεχίσει να μένει στην άκρη για κανένα παιχνιδάκι ή οτιδήποτε άλλο ή θα το δώσω σε κανένα φιλαράκι που θα το έχει ανάγκη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.