Jump to content



Πρόβλημα μετά από φλασάρισμα απο 5900sp σε 5950 ultra


A-L-I-V-E

Recommended Posts

Ένα φιλαράκι μου έχει την 5900sp, αυτή που είναι ολόιδια με την 5900xt. Την φλάσαρε σε 5950 και όταν πάει να μπει στα windows η οθόνη δεν δείχνει τίποτα! Το πρόβλημα είναι ότι έκανε save το δικό του το bios αλλά το έσβησε κατά λάθος... όποιος έχει την ίδια κάρτα ας κάνει ένα save το δικό του bios και να το ποστάρει...

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Στο χωρίο μου τα Τρίκαλα λένε πως όποιος δεν έχει μυαλό έχει πόδια. Στην περίπτωση του

A-L-I-V-E όποιος δεν έχει μυαλό έχει πολλά λεφτα :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Τελικά εκείνες οι μπύρες πρέπει να λύξανε πρέπει να ποάρουμε άλλες ... uber aless

Αντώνη το καλοκαίρι σου έρχομαι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tsompanos [Χθες, στις 16:42]

Τελικά εκείνες οι μπύρες πρέπει να λύξανε πρέπει να ποάρουμε άλλες ... uber aless

Αντώνη το καλοκαίρι σου έρχομαι

Γειά σου ρε Πάνο... χαθήκαμε φίλε!!! Μην μασάς για μπύρες έχω φρέσκιες στην κατάψυξη (δικής μου παραγωγής) :p α, και που είσαι... σε περιμένω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!! ’ντε νοίκιασα και δικό μου σπίτι!!! :banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.