Jump to content



Σπαστικό πρόβλημα των win98 se


jog

Recommended Posts

Ρε παιδιά αντμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Πάω να συνδεθώ στο internet.Συνδέομαι χωρίς κανένα πρόβλημα,αλλά μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτα βγαίνει ένα παράθυρο που λέει πως η εφαρμογή θα τερματιστεί(explorer.exe)στην ενότητα μπλα μπλα.

Με το που συμβαίνει αυτό πατάω οκ,κλείνουν όλα τα παράθυρα που έχω ανοικτά,και στην μπάρα κάτω,φεύγουν εικονίδια(συμπεριλαμβανομένου και αυτό της αποσύνδεσης).

Καμιά βοήθεια?:(

Link to comment
Share on other sites

χμ.................για κοιτα για κανενα ιο ΣΑΣΣΕΡ......αν μπορεις να μας ποσταρεις τι ακριβως γραφει στο παραθυρο θα βοηθουσα να το βρουμε πιο ευκολα.........αλλα σαν πρωτη υποψια μου ερχεται καποιος ιος.......δεν ξερω εαν εχεις και αντιβαηρους η κατι αλλο να σε προστατευει.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 08:05]

χμ.................για κοιτα για κανενα ιο ΣΑΣΣΕΡ......αν μπορεις να μας ποσταρεις τι ακριβως γραφει στο παραθυρο θα βοηθουσα να το βρουμε πιο ευκολα.........αλλα σαν πρωτη υποψια μου ερχεται καποιος ιος.......δεν ξερω εαν εχεις και αντιβαηρους η κατι αλλο να σε προστατευει.....

Φίλε έχω Norton Antivirus,με πολύ τακτικό update και χθεσινό σκανάρισμα-δεν βρήκε τπτ.

Επίσης έχω spysweeper συνεχώς ανανεωμένο και με χθεσινό σκανάρισμα τπτ

Ζοne alarm pro

Dialer control

Anti-trojan shield

Ιός σίγουρα δεν είναι...:)

Link to comment
Share on other sites

ωπααααααααααααααααααααααα......σχωρα με αδερφε.......τωρα ειδα το explorer.exe.......και γω ειχ παρομοιο προβλημα παλιοτερα........τελικα δεν μπορεσα να βρω καποια λυση και εκανα φορματ.........εχω την εντυπωση οτι εχει να κανει με καποιο κοραπτ στα παραθυρα........θυμαμαι οτι οταν μου συνεβη δεν μπορεσα να βρω λυση με κανενα προγραμμα επιδιορθωσης.....τελικα ηρθε το φορματ και ολα λυθηκαν.......

ποσο καιρο εχεις να κανεις ενα φορματ?????

κακο δεν κανει ενα καθε 2 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 08:28]

ωπααααααααααααααααααααααα......σχωρα με αδερφε.......τωρα ειδα το explorer.exe.......και γω ειχ παρομοιο προβλημα παλιοτερα........τελικα δεν μπορεσα να βρω καποια λυση και εκανα φορματ.........εχω την εντυπωση οτι εχει να κανει με καποιο κοραπτ στα παραθυρα........θυμαμαι οτι οταν μου συνεβη δεν μπορεσα να βρω λυση με κανενα προγραμμα επιδιορθωσης.....τελικα ηρθε το φορματ και ολα λυθηκαν.......

ποσο καιρο εχεις να κανεις ενα φορματ?????

κακο δεν κανει ενα καθε 2 μηνες

έχω να κάνω αρκετό καιρό φορμάτ...:o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.