Jump to content



Κάρτα ήχου <=50 ευρώ


Telumetar

Recommended Posts

Μια και μετα το καμένο headset αναγκαστικά θα παρω νέο λεω να βγω στη γύρα και για κάρτα ήχου γύρω στα 50 ευρώ. Σε αυτό το Budget τι θα προτείνατε; Ξέρω οτι το ιδανικό θα ταν να πέρνα αυτα τα "γαμαουα της asus" αλλα ας μείνουμε εντός προυπολογισμού παρακαλώ γιατί ...λεφτα ΔΕΝ υπάρχουν

Link to comment
Share on other sites

asus dx-ds τιποτα? νομιζω δεν εχει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα

δεν την βρίσκω :< εκτος κι αν ενοεις αυτη http://www.vortez.net/articles_pages/asus_xonar_ds_71_pci_sound_card_review,1.html

Καμιά creative sound blaster xtreme gamer και πάνω θα σου πρότεινα.

αυτη κανει κοντα 85-90 αν δε κανω λαθος !

Link to comment
Share on other sites

μεταχειρισμένη πάντως βρισκω γυρω στα 70 την DX. Κοίτα μόνο για games την θέλω και δεν ειμαι κανα sound freak. αρκει να χει καλύτερη απόδοση απτην Onboard!Oπότε δε με χαλάει και η ds 42 ευρώ καινούργια

Link to comment
Share on other sites

μεταχειρισμένη πάντως βρισκω γυρω στα 70 την DX. Κοίτα μόνο για games την θέλω και δεν ειμαι κανα sound freak. αρκει να χει καλύτερη απόδοση απτην Onboard!Oπότε δε με χαλάει και η ds 42 ευρώ καινούργια

WHAT?

60€ εχει καινουρια και την βρισκεις 70 μεταχειρο?

Δωσε τα 60 σε λεω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.